Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kislányom nem akarja...

3 hós kislányom nem akarja magát kinyomni ha hasra fektetem. A fejét átfordítja, fel is emeli, de a kezével nem nagyon hajlandó "dolgozni". Egy idő után sír, és vissza kell fordítani. Aggódom, hogy ez nem igazán van rendben. Szerintetek van okom rá?

Figyelt kérdés
Kissé kötött csípővel született, nem ez lehet a háttérben?
2012. jan. 9. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt,de Neki nem volt gond a csípőjével. 3.5hósan a hasára fordult, azóta szeret hason lenni, mindig megfordul. Azóta szeret csak a hasán lenni, amióta rájött, hogy magától meg tud fordulni.
2012. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És mi a gond? Még csak 3 hónapos...

Ha egy hónap múlva ugyanitt tart, akkor van baj.

De ha a csípőjével van gond, akkor úgyis viszed ortopédiára, ott kérdezz rá, és ha kell, majd küldik tornára.

2012. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom, hogy nincs elkésve semmivel, csak kérdezte az egyik védőnő, hogy kinyomja e magát rendesen. Mondom, hogy nem nagyon akarja. Erre semmi reakció...

Február 16-ra kaptunk időpontot az ortopédiára, ha addig sem javul a helyzet, akkor rákérdezek. Kengyelt vagy terpeszpelust mikor szokott felírni a doki?

2012. jan. 9. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az egyik lányom nagyon laza csípővel született, de őt 4 hetesen vinni kellett, mert gyakorlatilag úgy lötyögtek a lábai, mint egy rongybabának. Ő terpeszpelust hordott, 2 hónapig non stop, és rendbe is jött.

Azért gondolom, hogy nem ez van a háttérben, mert a másik lányom csípője teljesen rendben volt, mégse tudtam egyiket se hasra tenni egész addig, amíg maguktól nem forogtak oda. Egyik 6, másik 4 hónaposan forgott.

2012. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ráér
2012. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!