Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hetes babam nem akarja a...

3,5 hetes babam nem akarja a bal oldalara forditani a fejet, max pillanatokra. Aludni sem hajlando ugy, csak ha a jobb oldalara forditja. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Akarhogy probalkozom vele,nem tudok hatni ra.Ha nezelodik a karomban,megforditom,akkor inkabb engem nez minthogy forduljon.Csak nagyon ritkan teszi meg.Mit lehet ilyenkor tenni? :((
2011. jún. 28. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőd vagy orvosod, nézzenek rá!
2011. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig jobb oldalról beszéljél neki, mutogass neki valamit. Úgy tedd le, hogy ami érdekli az jobb oldalt legyen. Előbb utóbb fog jobbra is nézni. De az lenne a legjobb, ha gyerekorvosnak, védőnőnek is mondanád a problémát.
2011. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy az első időszakban még fordítani kell őket az ágyba! Tehát ahol most a feje van, ott legyen a lába. Lehet, hogy most csak jobb oldalról kapja az ingereket, ha átfordítod a kiságyban balról érik az ingerek majd! Próbáld ki, egy próbát megér!
2011. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták, forgasd a kiságyban, és tegyél érdekes dolgokat arra az oldalára, amerre szeretnéd hogy forduljon. Nálunk is ez volt a gond, csak ő jobbra nem akart fordulni. De 2-3 hónapos korára teljesen elmúlt ez a gond, és ma már össze vissza forgolódik.
2011. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, lehet hogy nincs gond, de nálunk pl. kötöttek voltak az izmai, és azért fordult mindig egy irányba mert a másik kellemetlen volt neki. mi jártunk dévényre is, hipotónia miatt. az orvos me ga védőnő amúgy megnuygtattak, hogy nincs semmi baja....még jó hogy nem hittem el. mielptt bárki azt mondaná, hogy persze hogy járni kelltt dévényre, mert az a dévényesnek jó pénz, elárulom, hogy nálunk ingyenes a dévény (vagyis tb-s), az országban még taln egy helyen az. szóval nem a pénz miatt kellett járnunk.
2011. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megforditottam a ksagyaba,most jol fordul.. :). Koszonom a tanacsokat,de a biztonsag kedveert tornazni is elmegyunk. Biztos,ami biztos..
2011. jún. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!