Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tarthat es mi ez?

Meddig tarthat es mi ez?

Figyelt kérdés
egy ev koruliek vagyunk. mar hosszu honapok ota ataludtuk az ejszakakat. semmin nem valtoztattunk es megis valami van a babammal. tegnap este kezdte. leteszem aludni es csak sir, bemegyek es sir, felveszem megvigasztalom, lerakom es sir... sir es sir... mar a hajam tepnem.. napkozben semmi baja de ma este megint most sirta alomba magat. valoszinu hogy jon a foga, mert omlik a nyal a szajabol es rag mindent mint a kiseger. adtam neki fajdalomcsillapitot meg kenegetem is az inyet. az az erdekes ha felveszem vigasztalni akkor csendben van, de ha lerakom razendit. probaltam vele osszebujni, vagy csak a kisagyat odatenni a mienk melle. semmi nem jott be. :( orvos latta ma, nem beteg! szeparacios szorongas lenne?? csajok segitsetek kerlek!! minden otletet szivesen fogadok!!
2012. jan. 10. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeparálódik...

Nehéz időszak:(

Maradj mellette, simogasd, amíg el nem alszik, majd lelépsz.


A nagyobbikomat ringatni kellett, hogy elaludjon. Eleinte oké volt, aztán 1 éves volt, amikor a kistesóval terhes letttem, veszélyeztetett ráadásul. Akkor befejeztem a ringatást. 3 napba telt, hogy egyedül el tudjon aludni. Volt sírás, volt, hogy 15 percig, de sikerült!

2012. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyém még csak 6 hónapos és magától alszik el, 2 hónapos korától végig alussza az éjszakát fél 8-kor van fürcsi kb. 8-ra kerül a kiságyba 10 perc múlva mikor bekukkantok alszik....... De hallod én nagyon sokat gondolkozok azon hogy mikor fog elmúlni ez a jó világ és hogy akkor mit fogok csinálni..... :/ :) Tudom, hogy csak egy éves de biztos hogy álmos?? Mikor teszed le?? Bocsi hogy itt bele kotnyeleskedek csak én tuti ha ilyen lesz akkor arra gondolnék nem álmos.... vagy kitudja még mi lesz addig :) Na bocsi még egyszer ha marhaságnak tartod amiket írtam!
2012. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!