Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Milumil és a...

Mi a különbség a Milumil és a Milupa tápszer között?

Figyelt kérdés
A milupa olcsóbb, mint a Milumil, de mindkettőt ugyanaz gyártja. Akkor szerintetek sok különbség van köztük? Melyiket érdemes megvenni?

2012. jan. 10. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A milumil a milupa újítása, mostmár milumil lesz, és nem lesz milupa(ezt írják a tejpép dobozán, hogy ezentúl milumil néven keressük).
2012. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik tejpépen?
2012. jan. 10. 08:17
 3/8 A kérdező kommentje:
és akkor tápszerből is megszűnik a milupa, és csak milumil lesz? A milupa olcsóbb
2012. jan. 10. 08:18
 4/8 anonim ***** válasza:
A HA tejberizspépen van, és szerintem igen, teljesen megszűnik, illetve csak a neve változik meg.
2012. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mildibéből lett Milupa.Mi azt ettük amikor Mildibé volt és most is,hogy Milupa lett.
2012. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyhogy a Milupa nem szűnik meg!
2012. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, nem akartam senkit félrevezetni, de a tejberizspépen konkrétan ez volt, hogy mostmár ne keressük ezen a néven...stb. Akkor lehet csak erre a termékre vonatkozik, hogy más lesz a neve. Még egyszer bocsi, ha nem volt igazam.
2012. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj!Ne haragudj én sem nem azért írtam csak mi eszt esszük azért tudom!:)
2012. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!