Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szereti gyermeketek...

Mennyire szereti gyermeketek az FP hipp-hopp ugráló zebrát, akinek van?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni?
2012. jan. 10. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szereti,nekünk érdemes volt:)1 évesen kapta,akkor még nem tudott rá ülni,e igy is elszórakozott vele.Most 15 hónapos és már szinte ugrik rá:)
2012. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az én fiam most lesz 14 hónapos és elég érdekesnek találtam a játékot.szerintem tudna is vele játszani már.Csak kíváncsi vagyok más véleményére,mert már vettem egy pár drága játékot,amire rá sem néz.Pl.Tonka Chuck:)

köszönöm válaszod

2012. jan. 10. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
nekünk ugyan olyan van micimackósba, nem igazán érdekli 1 hónapban 1x ha ráül...
2012. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A zebrát nagyon szereti 14 hónapos kislányom, egyszer látott micimackót, az nem tetszett neki. A zebrát szerintem érdemes megvenni!
2012. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok


testvérem lányainak micimackós van....szép,aranyos,de közel sem olyan jó szerintem mint a zebra.míg a zebra akkor is zenél amikor hozzáér,ráül a gyerek,addig a micimackóson nyomni kell a gombot ha zenét akar a baba.

2012. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14:54vagyok: igen, kedves első-utolsó, én például azt imádom benne, hogy amikor elsétál mellette a kislányom, és véletlenül rálép(ami nála egyenlő egy dobbantással), máris zenél, és hatalmas kacagásokban szokott ilyenkor kitörni. Én majdnem megvettem egyszer a micimackót a teszveszen, de hála istennek nem vettem meg. Aztán karácsonykor megláttam egy osztrák, határ közeli játékbolt katalógusában a zebrát 44,99 euróért, és rögtön mondtam a páromnak, hogy vegyen egyet. Micimackóról én is hallottam, hogy silány "utánzata" a zebrának.
2012. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és még az akkori magas eurós időszakban is átszámítva 13500Ft-ért vettem meg.Itthon 20ezer körül van.(akkor 300 körül volt, ami magasnak számított, persze most még magasabb, 310 körül van, de még így is megérné,ha megint lenne ilyen akciójuk. gondoltam is rá, hogy megveszem, aztán eladom a teszveszen mondjuk 16-ért, de kinek van ideje postára menni, csomagolni...stb:) )
2012. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,úgy látom tetszetős a zebra :)

Lehet a mi kis babócánk is kap majd egyet

2012. jan. 10. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, az én lányom is szereti.Nincs olyan nap amikor nem játszik vele.Én a rózsaszínjét vettem meg újonnan 18000 Ft körül nyáron.Ha szerencséd van, találsz vaterán, teszveszen használtan kb 10 ezer Ft-ért.
2012. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!