Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap mennyit játszotok...

Egy nap mennyit játszotok másfél éves gyerekeitekkel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Este vacsi előtt legfeljebb egy órát. Bár nem mindig engedi. 9 hónaposan indult meg,azóta egyedül szeret játszani. Csak néha kellett neki segíteni. De most már legalább a rövid mesék,képeskönyveket nézegetjük együtt.
2012. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül nagyon ritkán játszik, szinte egész nap együtt játszunk, úgy értem, ha porszívózok ő is csinálja, ha főzök akkor ott sertepertél, amúgy olvasunk, építünk, zenét hallgatunk és még bármi, amit kitalálunk. De ha konkrét együtt játszást kellene időben megmondanom, akkor szerintem minimum 4 óra, mert 7-kor kel és napközben csak egy órát alszik.
2012. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinte egész nap, hiszen neki még minden játék, amit csinálok. Takarítás közben jön, és kiveszi a kezemből a felmosót, a konyharuhával törölgeti a tükröt, tehát utánoz mindent. Mikor mindennel végeztem, leülök mellé, rajzolunk, építő kockázunk, olvasunk, stb. Nagyon szeret bújócskázni és kergetőzni is. Szépen eljátszik egyedül is, de azért rögtön felcsillan a szeme, mikor én is beszállok. Délután 5-6 körül elfárad, onnantól inkább magában szöszmötöl, de este kb 7-től (szerintem apa hazaérkezése miatt)új erőre kap, és fél 8, 8-ig ismét kergetőzés van.
2012. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a sétákat is számoljuk, átlagosa kb. 2óra. Anyósom is kb ennyit. 20 hós kislány.
2012. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!