Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek volt alvászavara...

Akinek volt alvászavara (anyának) szoptatás alatt miért nem tudott/mert aludni és szedett-e rá valamilyen gyógyszert?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt de olvastam a homeòs Sedatif PC anya is szedheti, baba is ès fel is tud èbredni... Pròbàld ki.
2012. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt majd két hétig ilyen gondom első fiamnal. Aztán a homeos sedatif pc segített. Valószínűleg a hirtelen jött nagy felelősség okozza tudat alatt. Igyekezz többet pihenni és inni, enni. A harmadik héten túl lettem rajta. Sokat segített a sedatif pc. De megadom a homeos segélyszámot. Munka.időben lehet hívni őket, orvosok veszik fel, kérdezz rá, hátha van azóta másuk is. Nekem három éve kellett. 06703760606. Majd írj hogy vagy, illetve mit javasoltak. Kitartás és jó babázást! Ja és kisirtam magam párszor éjjel férjemnek is. Az is segített sok feszültséget levett.
2012. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Sedatif PC-t használom, már másfél doboz elment belőle, szerintem hat, mert nagyon rossz alvó voltam eddig is, és nemrég anya lettem...engem ellazít :-).
2012. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!