Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának lehet adni...

10 hónapos babának lehet adni Milupa 1-es tápszert?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejes volt, de már esténként kevés neki. Tejpépet, főzeléket is próbáltam, de estére már nem nagyon van kedve kanalazgatni (ebédre, uzsonnára természetesen már főzeléket, gyümölcsöt kap). Barátnőmtől kaptam Milupa 1 natúr tápszert, megkóstolta és ízlett neki, de attól tartok, hogy az már nem neki való.
2012. jan. 11. 08:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék még a tápszert adni neki, hogy a napi tejadagja meglegyen.
2012. jan. 11. 08:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet neki adni,de az 1-es nem olyan tápláló mint a 2-es,vagy a 3-as!
2012. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ettől tartok én is.
2012. jan. 11. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:
én egyszer a milumiltól kérdeztem, hogy egy van egy nenatal koraszülötteknek való tápszerem. azt mondták nyugodtan nekei adhatom, de nem biztos hogy jól is lakik vele
2012. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos a lányom és még mindig Beba Pro 1-et iszik.

A doktornéni kiírt neki 6 hónapos korába 25 dobozzal, így majdnem 1 éves koráig ki fog neki tartani.

Azt mondta, ha úgy veszem észre, hogy éhes maradt tőle, akkor 1.2 kanállal többet tegyek a vízhez, és sűrűbb lesz. Semmi baja a gyereknek és nem éhezik.

Este 7 körül eszik egy nagy adag tejpépet, reggel 6-ig alszik, akkor megiszik 150ml tápszert és alszik tovább - fél 10-ig.

2012. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

8.12-es vagyok!


Rakhatsz bele 1-2 kanállal többet,vagy Sinlac-al keverd be neki,így táplálóbb lesz!

2012. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor mindenképpen elhasználjuk.
2012. jan. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!