Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos babám kulcscsontján...

19 hónapos babám kulcscsontjánál, illetve a térd -és a könyökhajlatokban és a belső combjain piros száraz foltok jelentkeztek, mitől lehet, hova forduljak?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem volt ilyen, krémekből csak gyógyszertárit használunk születése óta, HA-s tápszert kap 6 hónapos kora óta (mert a férjem tejallergiás, így a hajlam ugye nagyobb), mosószert nem változtattam. semmi nem változott. Sajnos a dokink nem gyerekorvos, hanem sima háziorvos, így szeretnék kész koncepcióval menni, segítsetek, hova utaltassam be magunkat, milyen szakrendelésre?
2012. jan. 11. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Bôrgyógyászhoz. De már bocsánat, de nem itt látatlanban, diploma nèlküliekkel kellene diagnosztizáltatni a gyereked. Ennèl azèrt egy sima hàziorvos is jobb.

Ès mi AZ, hog kèsz koncepciôval akarsz menni, jò hog màr at nem mondod, mit írjon fel, meet te job an tudod.

Ha nem bîzol benne, vàlts orvost...

2012. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
30 km-re a várostól, úgy hogy a férjem 13 órát van távol otthonról naponta, én meg 32 hetes terhes vagyok, és eddig, mivel gond nem volt, elfogadtam, hogy a mi falunknak nem jutott kimondott gyermekorvos, nem fogok azért orvost váltani, mert te ilyen hangnemben válaszolsz. A kérdésben NEM diagnózist kértem, hanem segítséget, hogy ha a dokim a tünetmentesítésre helyezné a hangsúlyt, de a kiváltó okot nem keresné meg, akkor én mivel hozakodjak elő. Így remélem, már érthetőbb. Nem kötelező válaszolni... Akinek van allergiával, száraz bőrrel, ekcémával tapasztalata, az továbbra is kérem, írjon.
2012. jan. 11. 11:32
 3/9 anonim ***** válasza:

bőrgyógyászatra menjetek, amit írsz, az alapján könnyen lehet, hogy ekcéma

oda beutaló sem kell

2012. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
S minél többet hidratáld, zsírosítsd a bőrét - patikában tudnak adni is, meg kikeverni is krémet!
2012. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. jan. 13. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, hidratálás, és amint tudtok menni, bőrgyógyász. Nagyon ekcéma-gyanús a dolog :(
2012. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ekcéma gyanús, nálunk ugyanez a helyzet. Kaptunk rá krémet, már javul, azt mondták remélhetőleg kinövi. Bőrgyógyászhoz vidd, nem kell beutaló sem, addig meg kend zsíros krémmel!
2012. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönet Nektek is!!
2012. jan. 15. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vittem orvoshoz nagyon hasonló tünetekkel, hanem a patikában kértem rá krémet. Elmondtam részletesen, milyen foltjai vannak, és a gyógyszertári fürdetőt adunk neki. Fürdés előtt a kádban vastagon bekenem az egész testét, aztán jöhet a víz a kádba. Fürdés után pedig a szintén gyógyszertári testápolóval kenem be az egész testét. Ez egy olyan hidratáló krém, ami védőréteget is képez a bőrén. Pár hét alatt teljesen elmúlt minden foltja.
2012. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!