Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha 2 órára elfelej...

Szerintetek ha 2 órára elfelejtettem betenni a bárányhimlő elleni oltást a hűtőbe, az nagy baj, mehet a kukába?

Figyelt kérdés
kb 20 fokon volt addig
2012. jan. 11. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. a rendelőbe sem hűtőtáskában vittem, mire bevette a védőnő, az is sok idő volt, szóval én nem dobnám ki. Nem lett a gyereknek baja.
2012. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kerria ***** válasza:
Nem lett baja! Ne aggódj, ha nyár lenne, és a tűző napon lett volna, akkor azt mondanám már nem jó. De így még felhasználható!
2012. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem szívesen dobnám ki, 8200 Ft volt, nem tudom hogy lehettem ilyen béna, hogy elfelejtettem:(.
2012. jan. 11. 19:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a patikában is, és nem lesz baja, ha esetleg más is kerülne hasonló helyzetbe a jövőben!
2012. jan. 13. 21:16
 5/9 Kerria ***** válasza:
Jól van, nem árt tudni. Mindenképp örülök, hogy megkérdezted a patikust.
2012. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már beadattad?
2012. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, miért?
2012. jan. 18. 08:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akartalak addig esetleg megijeszteni, bár lehet hogy nincs is rá ok. De mivel még nem tetted meg, engedd meg hogy elmondjam az én történetem. Velünk annyiban más a történet hogy nyáron történt, és kb. 20 percig voltunk vele az utcán(nem napon), és itthon is elfelejtettem betenni még vagy fél órát, de nem volt itthon sem 25 foknál melegebb, sőt. A lényeg, hogy nekünk azt mondták, hogy inkább írassunk újat, amit aznap meg is tettünk. Azóta kínosan ügyelek arra, hogy siessek vele haza, és ne felejtsem el berakni rögtön a hűtőbe.

Az Eüsök hűtőtáskában szállítják, nekünk laikusoknak is ezt érdemes, vagy megrendelni és az oltás napján értemenni (legyen a rendelő közelében). Én ennyit tudok.

Nem rémisztgetés akart lenni, de nekünk mást mondtak, és persze nyár is volt, de nem a legnagyobb meleg.

Csak az orvosra hallgass, neki mondd el a dolgot, majd ő eldönti és akkor felelősség is lesz rajta. ha újat kell írni, akkor pedig ne bándd, mert akkor még szerencse.

Majd elmeséled, mi volt? Köszi.

2012. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a gyerekorvost is, és azt mondta nem baj, nagyon nagy biztonsági ráhagyások vannak, és ennyi még bőven belefér, úgyhogy megkaphatja nyugodtan!

Köszi, hogy írtál, remélem tényleg nem lesz baj!

2012. jan. 22. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!