Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek éjjel 1-2 óránként kel...

Akinek éjjel 1-2 óránként kel a babája, hogy altatja vissza? Ti hogy pihenitek ki magatokat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt idő mikor a kisfiam is ezt csinálta, visszasimogattam, ha letelt annyi idő megetettem.

Napközben aludtam vele, ha csak tehettem.

2009. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már másfél éve nem aludtam át egy éjszakát sem. Én cicivel altatok vissza.
2009. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam mindent, simogattam, puszilgattam, ringattam, oké is volt, míg abba nem hagytam. Nem tud bealudni csak cicin. Hogy pihenem ki magam? sehogy, éjjel már arra kell vigyáznom össze ne essek míg ringatom a 9 kilós 8 hónapos fiamat az én 53 kilómmal... Még nincs foga, gondolom amiatt ilyen nyűgös, bár attól függetlenül eddig összesen 4-szer aludta át az éjszakát. Kitartás, kitartás ... :)
2009. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én kisfiam a foga miatt ébred mostanában. ölbe veszem, általában így vissza is alszik rögtön (sajna a simi nem elég). ha nagyon felzaklatta magát, akkor ringatom. attól mindig megnyugszik.

ha már nem bírom, alszom nappal a kisfiammal. hagyom a háztartást...

2009. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 hós babám is 1-2 óránként felkel,mindig megszoptatom,azon visszaalszik.Nem biztos,hogy jó módszer,mert rászokik,de mit tehetnék?Legyek fent vele órákat?Máshogy nem alszik vissza.A szervezetem már annyira megszokta,hogy nem vagyok fáradt,pedig azelott igazi álomszuszék voltam!
2009. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
CICIvel! ott nyugszik meg leghamarabb. Ott tuti jól érzi magát, és a tejben van is nyugtató, ami ilyenkor nem elhanyagolható. :) Pihenni napközben a babával szoktam. Fontos, hogy mi is kipihentek legyünk.
2009. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Lelket öntöttetek belém!Én is mindig cicivel nyugtatom, azt hittem hogy rosszul teszem.De már sokszor nagyon fáradt vagyok, és a fáradtságtól ingerült.Tudom hogy ez nem jó, mert átveszi tölem, de néha olyan kilátástalan a küzdelem.Köszönöm!
2009. máj. 25. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!