Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudjatok magatokat...

Hogyan tudjatok magatokat energival feltolteni kisbaba mellett? Mikor mar ugy erzitek nem birjatok?

Figyelt kérdés
Babam 8 honapos,napkozben folyton vele kell legyek,nem marad el sehol,viszont ha magara hagyom,akkor mindenhova felmaszik,szoval a szememnek rajta kell legyen. Keso delutan tudok hazimunkat csinalni,amikor az apja hazaer. Napkozben alig alszik,szoval akkor nem tudok lepihenni. Ejszaka ujabban horror,1/2-1 orankent almaban felsirogat,(gondolom a mozgasfejlodes miatt,nemreg tanult meg felallni,na meg hihetetlen hogy porog-forog almaban)arra megint csak felkelek/kelunk,reggel koran kel, 6 korul es kezdodik minden elolrol. Csalad/baratok nincsenek,aki segithetne,mert nem Magyarorszagon elunk. Mostmar ugy erzem nagyon a vegen jarok,nincs semmi energiam,mire parom hazaer addigra raadasul mar elni sincs kedvem es sokszor turelmem sincs,ami neha akaratlanul rajta csattan. Az a szerencsem,hogy nagyon megerto. :(
2011. júl. 29. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

én is így éreztem néha. aztán belekezdtünk egy lakásátépítésbe, baba mellett, úgy hogy benne élünk.

4 hónsapja éjjel-nappal pakolok, takarítok, mellesleg babázok is.

most tart a végén a felújítás. hát egy élmény az olyan nap, amikor csak babáznom és főznöm kell! nem is értem, mi volt a bajom előtte.


néha többet kell vállalni egy időre, hogy észre vegyük milyen jó dolgunk van.


nem kioiktatásból írtam, de tényleg döbbenet, az ember mennyire bele tud gabalyodni a saját problémáiba, már nem is lát mást.

azt elhiszem, hogy nagyon nehéz lehet barátok, család közelsége nélkül élni. ott nem találsz más családos emereket, akikkel jóban lehetnétek?

2011. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én néha tartok egy lusti napot. Amikor direkt nem pörgök azon, hogy mi nincs kész. Olyankor egész nap csak babázom. Csak a napi minimális házimunkát végzem el, és magunkkal törődöm.

Néha önzőnek kell lenni, és megtanulni, hogyan tedd könnyebbé az életed. :)

2011. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én babám is ennyi idős és pont eszt csinálja az éjszakai csetepaté is már lassan 2 hete tart.' szerencsém van nem fáradok el alvás igényem meg kevés.Párom sem érti,hogy hogy tudok fitt lenni pár óra alvástól.
2011. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én energia italokat iszom sorra. Szörnyes egészségtelen tudom, de másképp elalszom állva.
2011. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!