Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos 10,5 kg-os babának...

8 hónapos 10,5 kg-os babának 9-25 vagy 9-36 dönthető gyerekülést vegyek? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Menjetek be egy bababoltba, és próbáljatok ki párat. Nekem ott dőlt el, hogy milyet akarok, amikor már láttam, hogy kislányom hogyan fér el benne, milyen bekötni, és ki lehetett próbálni, hogy befér-e az autónkba (kicsi a kocsink, nincs hátul ajtó és nem mindegyiket lehet bekötni ilyen kocsiba) stb.

Nekünk végül erre esett a választásunk, meg vagyunk vele elégedve:

[link]

2012. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisebb intervallumot felölelő üléseket ajánlják a szakboltokban az eladók.
2012. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy már stabilan ül-e a babád. Ha nem, akkor szerintem 0-18-as ülést vegyetek, amit menetiránynak háttal is be lehet kötni. Ilyenkor még a babák nyakcsigolyái gyengék és könnyen baj lehet. A mi babánk 9 hónapos és most vettünk neki egy ilyen ülést, konkrétan Cam Gara-t.

És szerintem is jobbak az egy kategóriát átölelő ülések,hiszen nem ugyan akkora egy 10 kg-os és egy 25 kg-os baba. Sokkal jobban védi őket egy súlyának megfelelő gyerekülés.

2012. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!