Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkáju gyerekülést...

Milyen márkáju gyerekülést ajánlotok! Melyiket éri meg megvenni a 18 kg-ig vagy a 25-ig? Kisfiam 9 hós lesz és most 10 kg! Ha tudtok linkeljetek! Köszi.

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy a Chicco márka maximálisan megbízható, minőségi holmikat forgalmaz. (A linkeknek utána nézek)
2010. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már 9 hós,én 9-36kg-ig vennék.Az sokáig jó,utána ülésmagasítóként használhatod,így elkíséri végig a babát.
2010. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egyetertek az elottem szoloval,en a kisebbiket vettem meg sajnos,hat nem sokaig hasznaltuk:(2x penzkidobas volt csak
2010. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ez van. én maximálisan elégedett vagyok vele, az adac szerint is jó. ami még szerintem megéri az árát a concord, besafe, römer/britax. ha vmi jót kihagytam, bocsánat:)

2010. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a chicconak a 18 kilóig készült ülései elég jók, a neptun pl. megbukott a 2009es adac teszten, szóval a márka nem minden.
2010. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Általában a 0-18 kg dönthető a 9-25 illetve 9-36 nem.

A láb és a csipő védője is más.

Mi a bébécar bobob tipusú üllést vettük. Nem túl ismert,de nagyon jó. Ez nem úgy dönthető, hogy a baba marad derékszögben, hanem így szétcsúszik az üllés.

[link]


Ha megtehetitek ne ezen sporoljatok. Egyébként használtban a vaterán rengeteg jó üllés van. érdemes körűlnézni.

2010. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én amikor gyerekülést vettünk nagyon utána néztem és sokan mondták nekem hogy nem jó túl nagy időintervallumú ülést venni mert az az elején és a végén nem biztonságos! Aztán meg hogy kellő oldalvédelem legyen, lehessen hátra dönteni, kényelmes legyen, lehessen tisztítani, na meg a biztonság stb...

Besafe izi confort!


Hogyan védi kisgyermekünk biztonságát a BeSafe iZi Comfort?


Nincs többé helytelen bekötés – egyszerű, de rendkívül szilárd rögzítő rendszer.

A gyermekülések 63 %-át helytelenül kötik be!A korábban tapasztalt problémák kiküszöbölésére a mérnökök olyan több, összehangoltan működő elemből álló bekötési rendszert alkottak, amely nem túl bonyolult, ugyanakkor következetes alkalmazásával a bekötés csak szándékosan rontható el.A BeSafe iZi Comfort ülést úgy kell bekötni, mint egy embert, vagyis elölről. Ha Ön beköti magát a biztonsági övvel, az a csípője és a mellkasa előtt fut el, így biztosítva a legnagyobb védelmet. Koránt sem lenne akkora biztonságban, ha mondjuk az öv hátulról a derékövén lenne átfűzve és csupán annak kellene megfékeznie az egész testét. Az iZi Comfort esetében ezért a biztonsági öv mindkét szára az ülés előtt fut el és szinte körülöleli a vázat. A nagyobb biztonság mellett praktikus előny, hogy ezzel megszűnik az ülés mögötti „kínlódás” az öv rögzítésével.

Dupla kagylóhéj, energiaelnyelő zónák – extra védelem, extra anyagokkal.A gyermekek oldalütközésekkel szemben különösen védtelenek.Minél igényesebb egy márka, annál több figyelmet szentel az oldalvédelemnek, hiszen a gyereküléseket ma már az oldalvédelem foka minősíti. Amennyiben a védő textilburkolatot levesszük az ülésről, előtűnik egy bordákkal megerősített, kemény műanyag kagyló, melyet egy 40 mm vastag, rugalmas energiaelnyelő betét borít.

További pozitívumok amik engem "megfogtak":

Egykezes övfeszítő kar – minimális erőkifejtés, maximális feszesség

Négy fekvő pozíció – az ülés mindkét oldaláról beállítható

A saját öv vállmagassága – kifűzés nélkül állítható

jól szellőző, bőrbarát anyagok felhasználásával


Bocsi hogy ennyire hosszúra sikerült de imádom ezt az ülést(a lányom úgyszintém)

Bocsi mégvalami:

Ha kitöltesz egy adatlapot és befaxolod a cégnek, baleset után(amit nem kívánok semmiképp) ha megsérül az ülés INGYEN küldenek egy újjat! szerintem ez magáért beszél...

2010. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, 9-36kg nem vennék, nem a legbiztonságosabb. Gondolj bele mekkora egy 10kg és mekkora egy 30kg baba. Teljesen mások az igényeik és ezt egy ülés nem tudja biztosítani. Mi BESAFE IZI COMFORTot vettünk és nagyon meg vagyunk elégedve vele, és azt látom a baba is jól érzi magát benne. Mindenképp a babáddal együtt menjetek ülést venni, hogy bele tud próbálni hogyan érzi magát.
2010. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is a Besafe mellett döntöttünk. Előttem már mindent elmondtak róla. Elsőosztályú ülés.

Én mikor ülést vettem elvittem a lányomat a bababoltba és belepróbáltam kb 20 ülésba! Hát a 9-36- osban úgy elveszett, hogy még, abszolut nem tűnt így biztonságosnak. És ebből nagyon kevés van, ami dönthető, míg a 9-18 kg-os kategóriások mind dönthetők és nem veszik el benn a pici, maximálisan a kicsik igényéhez igazodik.

9-25-kg-os teljesen felesleges, nem lehet tovább használni, mint a 9-18-ast, plusz mikor már az övet az ülés előtt kell bekötni, az öv éppen a gyerek nyaka előtt megy. Legalábbis a Pierre Cardin-nél így van.


Mindenképp a próbáld bele a kicsit az ülésbe mielőtt megveszed.

2010. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Itt a link is, nekünk zöldben van.

[link]

2010. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!