Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kisbabának is kijönnek...

Más kisbabának is kijönnek egymás után ilyen gyorsan a fogacskái?

Figyelt kérdés
Kislányom 3-án lesz 8 hónapos és most kibújt a 7. foga is. Március 21- én bújt elő az első és most meg már itt tartunk. Az utolsó 3-4 fogacska kb.: 4-5 naponta követte egymást. Egy pár perces sírás az éjszaka közepén és reggelre egy foggal több van. Semmi egyéb tünete nincs. Nem panaszképpen, csak nekem egy kicsit gyors a tempó.
2009. máj. 25. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

lányom is ilyen volt, a fiam már nem.

most egy rokon kisgyereknek 1 hónap alatt kijött 4 foga, és azóta neki is csak jön-jön:)

2009. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj. Legalább gyorsan túl vagytok rajta. Az én kisfiamnak 3,5 hónaposan jött az első. Már 7 foga van, de most nem nagyon akar nőni neki. Most 8,5 hó
2009. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia4

Az én kislányom 4,5 hónapos korában bújt ki az első, majd 17 naponta a köv. három. Most egy éves és két nap alatt bújt ki neki négy foga, amiből kettő rágófog volt. Összesen 12 fogacskája van. Úgyhogy ne aggódj. Minden baba más ütemben fogzik. Inkább örülj mert van aki hónapokig vár egy fogacskára és bizony hónapokig nyügös a babucikája.

2009. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy örülök! Csak azt hittem, hogy ez egy kicsit lassabban megy. Még nem volt részem ilyesmiben ( csak a sajátomnál, de arra meg nem emlékszem).

Boldog babázást mindenkinek ebben a gyönyörű időben.

Köszönöm!

2009. máj. 25. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!