Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a a bilire szoktatni?

Érdemes a a bilire szoktatni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 19 hónapos.Ha nincs rajta pelus,szól hogy pipi(pisi).Ráül a bilire és belepisil de eddig nem kakilt bele,de most sikerült.nem szólt hogy kaka csak ült a bilin és belekakált :) Arra vagyok kíváncsi hogy már érett rá hogy bilizzen??
2012. jan. 12. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen érdemes elkezdeni! Ha most már ennyire ügyes, nem kell sok a teljes szobatisztasághoz.
2012. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha a bilibe kakál már, akkor mi a kérdés?
2012. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az a kérdés hogy érett-e rá,vagy csak véletlen volt hogy belekakált!!! Mert ha nappal pelus van rajta egyáltalán nem szól,sőt ha kérdezem le is tagadja hogy nem kakált be!!

ja és kedves utolsó köszi hogy kötekedsz!! :)

2012. jan. 12. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi pont 2évesen kezdtük.Pár napra kakilt a bilibe és 1hétre rá ágy tiszta volt.Tehát szerintem is teljesen érett.
2012. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze, mindenki véletlenül kakál bele először, aztán rájön, hogy így kellemesebb.
2012. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó" vok, nem kötekedek, hanem gratulálok.Eszembe nem volt kötekedni,nem is tudom, mit értettél annak. Ha megy neki, akkor ilyen könnyen megúsztad! Örülj neki!
2012. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szólni megint más! Tedd mindig ugyanazon időpontokban a bilire!
2012. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2012. jan. 12. 19:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem érett rá. Ha mégse megy majd neki, akkor vissza a pelus.


7.-nek: annak, amit írtál, legfeljebb annyi előnye van, hogy nem kell pelenkázni, de a gyerek nem lesz ettől szobatiszta...

2012. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes. A lányom is szólt ilyenkor hogy pisilni kell, vagy kakilni, ráültettem a bilire és belement ami jött. 20 hónaposan lett (pár nap alatt szinte) szobatiszta nappalra. Igaz nyár volt, és könnyebb volt, hogy nem volt rajta egész nap pelenka.
2012. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!