Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom fürdethete...

6 hónapos kislányom fürdethetem Baba fürdetővel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Képzeld vannak országok ahol nincsen gyógyszertári krémek és ott is fürdetik a babákat valamivel.
2012. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És azokban az országokban, ahol nincs gyógyszertári fürdető, baba fürdető természetesen van:S


Kérdező, próbáld ki, és ha látod, hogy kipattog tőle, vagy más érzékenységet tapasztalsz, akkor hagyd abba.

A fiam pl. tiszta kiütés lett a babától, a tesója meg nem. Próba szerencse:)

2012. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem a gyógyszertárira gondoltam sosem fürdettem azz
2012. jan. 12. 19:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi kislányom belenyomott. Tehát sosem fürdettem gyógyszertárival. Johnsonst használunk a Baba termékcsaládra gondoltam
2012. jan. 12. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a johnsons-t bírta a gyerek bőre, akkor a babát is bírni fogja, nyugodtan fürdesd vele:)
2012. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen próba után derül csak kihogy bírja e a babád bőre.

Nekünk a Bübchen traum bad,és a Gabi esti fürdető vált be!

Mindkettő szappanmentes,és színezékmentes.

Én ezeket ajánlom,kipróbálhatod nyugodtan.

2012. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Rossmannos Babydream-et használom, ökotesztes, kőolajszármazék-mentes, ellentétben a Gabival és a Johnsons-szal.Ja, és olcsó.
2012. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan,csak azért is mondom ezt mert múltkor mikor készítettem a vizét a Johnson's helyett a Babát raktam bele a vízbe..... Na mondom üsse kavics :) Semmi baja nem volt, ja de, hiányolta hogy nem pocsolom az arcába a vizet (IMÁDJA) mert féltem csípné a szemét :)
2012. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!