Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig raktatok csak a fürdőví...

Meddig raktatok csak a fürdővízbe tusfürdőt, és mikor kezdtétek el közvetlenül a baba bőrét is megmosni a fürdetővel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát, az én fiam bőre érzékeny, így inkább csak a gyógyszertári fürdetőt használtam, de azt közvetlenül a bőrére. Az illatosított kozmetikumok úgy is ártanak, ha csak a vízbe teszed, arról nem beszélve, hogy nem érezném úgy, hogy rendesen megmosdattam.
2011. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
soha nem tettem a vízbe... először a gyógyszertárit használtuk, azt rá kentem, majd 7-8 hónapos korában gabira váltottunk, szintén rákenem, azt eleinte szivaccsal :)
2011. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 hos a kislanyom es meg mindig a vizbe rakom szerintem akor fogom majd ra tenni mikor maj szeretni fogja a furdest :)
2011. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Kb. 8 hónapos volt, amikor elkezdtük használni a Gabi tusfürdőt, amitől olyan vörös lett a bőre, mint a ráknak. A Babé tusfürdőt használjuk, az bevált. A gyógyszertári fürdetőt pedig testápolónak használjuk.
2011. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akár csak az utolsó :)
2011. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azóta utolsó előtti lett...
2011. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezdtem megmosni vele,amikor már jártak,és kint az udvaron a kertben durván koszosak lettek.Addig egy kisbabának sztem felesleges.Ill. csak a kis kezére egy nagyon picit már akkor is tettem,elég izzadós-szöszös tenyerű babák voltak.
2011. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!