Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már kiváltott szopi...

Aki már kiváltott szopi helyett étkezést, az lefejte a tejet akkor, hogy ne apadjon el a tej?

Figyelt kérdés
A déli étkezést kiváltottuk, és attól tartok, ha nem fejem le délben, akkor el fog apadni. Így sem olyan sok van már, csak 100-150 miliket tud enni a cicimből. Nem beszélve arról, hogy nagyon feszítene a következő szopi idejéig. Mivel 4 óránként eszik, reggel 8-kor szopik, 12-kor ebéd főzelékkel, így a kövi szopi délután 4-kor lenne. Addigra szétdurran a cicim.
2012. jan. 12. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt én nem értem. Miért kéne fejni, amikor már a szopi helyett eszik délben. Sose fejtem. 20 hós a fiam és akkor sem apad el a tejem, ha 2 napot a mamánál alszik.

Ha feszít a melled akkor masszírozd meg többször.

2012. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez pár nap alatt beállna neked, de ha szétdurran 8tól 4ig, akkor szó sincs apadásról, ne aggódj.

Egy későesti szopit kiváltva fejtem egy darabig, de csak h legyen a fagyóban tartalék, nemrég öntöttem ki az egészet, soha nem kellett.

Ha apad, fejd, ha túl macerás a fejés,csak egy kicsit könnyíts rajta és igazodik a délit kihagyva a mennyiség,de leírtak alapján lesz még tejed!!!

2012. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tízórait váltottuk már ki, de eszembe se jutott, hogy fejjek. 3 óránként eszik, de még csak feszülni sem kezd el a következő étkezésig. Elapadni nem fog, csak beáll akkora mennyiségre amennyi kell a babádnak.
2012. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 porcukormókus ***** válasza:
Hát én szoktam fejni, ha időm engedi, mert én is be vagyok fosizva, hogy kevesebb lesz.. Lehet nem kéne, viszont legalább van a fagyóba vésztarcsi- azért az néha jól jön. (pl. ha elmegyek itthonról a porontyom nélkül, vagy a főzelékeibe, ill. néha a tejpépet is azzal csinálom)
2012. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!