Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eddig még nem hagytam soha...

Ha eddig még nem hagytam soha senkire a babámat most 8 hos csak az apjára, ritkán mert folyton dolgozik és rajta kivül nincs senki aki közel van, akkor most ott merjem hagyni anyosnál éjszakára? Ugy hogy mi is oda menénk aludni csak késöbb!

Figyelt kérdés
Szoval,a férjemnek lessz a 30. szülinapja és már töbször mondta hogy hogy szerete volna megünepelni,és milyen jo lenne bulizni egyet.Szeretném ha jol érezné magát és meg tudnánk tartani a szülinapját,érzem ez lenne a jo ajándék,ennek örülne igazán,de eddig még sehol,senkivel nem hagytam ababám mert anyukám nem él csak mostoha apám van ő meg férfi és hát nem igazán biznám rá nincs gyereke(saját).Anyos messz 40 km-re lakik nem is vagyunk tul joba és ő is dolgozik egész nap igy még nem biztuk rá a fiam.Most mi lenne a jo megoldás?Ti mit tennétek?
2009. máj. 25. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha eddig nem hagytad senkire, akkor nem hiszem, hogy most is megmaradna. Pláne olyan embernél, aki eddig nem nagyon ismert. Este, elalvásnál? Akkor nyűgösebbek a babók, legalábbis az enyém. Mi még csak most hagytunk először így a mamánál, s minden oké volt, de őt ismeri és szereti is az egy éves kislányunk.
2009. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnátok otthon megoldani egy bulival (nyilván nem egy "erezd el a hajam tipusú"? Áthívni a barátokat, a babóca pedig egy másik szobában aludna. Szerintem Te is nyugodtabb lennél, ha akkor nézhetnél rá amikor akarsz.
2009. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy jó barátnő,aki gyakran van nálatok? tesók?
2009. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is barátnő,v tesó,akit Te is szeretsz!Meg attól függ h mikor lesz!Mert ha kb 1 hónap múlva akkor esetleg szoktathatod is a nagyihoz,ott alvás stb!
2009. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!