Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13honapos babátokat otthagyáto...

13honapos babátokat otthagyátok/otthagynátok a nagyszülőknél éjszakára ugy hogy ti is a közelben vagytok csak éppen buliztok kicsit a barátaitokkal és utánna mentek oda aludni ti is? Már 1szer aludt ott akor esküvöre mentünk, nem volt gond!

Figyelt kérdés
Most derült ki hogylessz egy kis összejövetel a barátainknál és nem tudom menjünk -e el.Mert ugye akkor készülni kéne mert olyan 45km-re lakank a férjem szülei és ott lenne a buli.Igy igencsak sürgős a kérdés!De kicsit lelkiismert furdalásom van/lenne ha elmennénk hogy a fiamat otthagyuk a nagyinál meg ilyen hirtelen,mertmikor esküvőre mentünkmár elöre mondogattam neki hogy mi lessz és én is felkészültem de most?!
2009. okt. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha ismeri a nagyszüleit, ha pozitívan viszonyulnak egymáshoz, ha ismeri a nagyszülői házat, akkor igen. Persze biztos nem lesz minden zökkenőmentes, de nem árt egy kis rugalmasság. Egy kis (nagy) bulizás szerintem bőven ráfér minden anyukára!

Érezd jól magad!

2009. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár nálunk inkább az a jellemző, hogy a nagyszülők jönnek át éjszakára (szintén lagziba voltunk és megyünk is), és a gyerek a megszokott környezetében van. Nagyszülőket jól ismeri, tehát semmi akadálya, hogy mi elmenjünk, és jól érezzük magunkat. :) És a nagyi is nagyon boldog, mert hasznosnak érezheti magát!:)
2009. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor menjek szerintetek?Nem lessz gond?
2009. okt. 24. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Fim kb 10 hós kora óta, egy-egy hétvégét havonta a nagyszülöknél tölt és nagyon élvezi. Naná,mert teljesen elkényeztetik, Szerintem nyugodtan menj és szorakozz egyet,kell a kikapcsolodás!
2009. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!