Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki 1 éves kor után is...

Van aki 1 éves kor után is üveges bébiételt ad babájának?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 1,5 éves koráig csak azt fogadta el. Aztán egyik napról a másikra csak a mi kajánkat. addig folyamatosan próbálkoztunk.


Lányomnál is hasonló lesz, már most sejtem....

2012. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére megette azt is amit én főztem! De jó volt, hogy ha mentünk valahova, vagy nem volt időm főzni, akkor elővettem egy bébiételt és azt ette!
2012. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Kisfiam másfél éves, és a húsos kajákat üvegesben jobban szereti, mint a főzöttet. Az állaga jobban bejön neki.
2012. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém most 1 éves, és eddig egyáltalán nem fogadta el a házi kosztot. :) Folyamatosan próbálkozunk, most már van amit megeszik, van amit nem.

Szerintem egy ideig még lesz itthon üveges is, azt bármikor elő lehet kapni, amikor a családnak órákig főzött 3 fogásos ebédből semmit nem eszik meg pl. :)))

2012. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) akkor jó, hogy nem csak az Én kislányom nem eszi meg a házi kosztot. Ez megnyugtató.
2012. jan. 13. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt néhány fajta menü, amiből nagyon szerette az üvegeset, így adtam neki :) Nyilván a korának megfelelőt. De nem csak azt evett...
2012. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 éves koráig csak bébiételt evett a nagyobbik fiam. Csak egy évesen kezdtek el kijönni a fogai, így nehéz is lett volna mindent pépesíteni. Jó drága volt :S Főleg, hogy csak a müllereset ette meg a kecskemétiből is csak bizonyosakat.

A második gyerekem viszont alig evett bébiételt, ő nagyon jó evő, szinte bármit megeszik, a nagy meg még mindig válogatós.

2012. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Off:

Kedves előző! A Mülleresnek mi a neve, esetleg az a Bebivita?

2012. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most lesz 11 hónapos a lányom, és nem tűnik úgy, hogy meg szeretné enni a házi kosztot. Szóval van rá esély, hogy utána is marad a bébikaja.

De tesóm kislánya bőven elmúlt 2 éves, mire hajlandó volt mást is megenni. Mondjuk most sem egy nagy evő.

2012. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!