Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a babáknak Neogranormo...

Érdemes a babáknak Neogranormon termékeket venni? (popsitörlő, babaolaj, fürdető. Stb. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En a popsikenocsot hasznalom,bevalt.A torlokendot is kiprobaltam,abban nem igazan lattam kulonbseget.
2009. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jók,csak pokolian drágák.

Fürdetőből mi mindig a gyógyszertárit használtuk.Popsitörlőből,amelyik éppen a legolcsóbb.Babaoljat meg nem is igen.Jobban jársz a természetes olajokkal,mert azok E vitamin tartalma sokkal jobban felszívódik,mint a szintetikus olajoké.Tehát babaolaj helyett vegyél egy üveg extraszűz olivát.De mi tényleg csak köldöktisztításra(már egy éves) használjuk,meg ha szárazabb a bőre akkor azzal kenem,és babamasszázskor használtuk.Fél liter nem fogyott még el.

2009. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak a testápolóról tudok nyilatkozni, de az nagyon jó. Kis manónknak ki volt sokáig száradva a bőre, elég csúnyácska volt. Doki szerint kezdődő csecsemőekcéma. A gyógyszerként felírt krém nem segítet semmit, viszont a neogranormonos testápolótól elmúlt. Azóta is mindne este használjuk fürdés után. Babaolajból Gabit használtunk, fürdetőből valami gyógyszertárit, talán D-gél a neve.

2009. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A törlőkendőről tudok nyilatkozni.

Azt hittem, h majd el leszek ájulva tőle, de nem! Semmivel sem jobb, mint a többi, és még az illata sem tetszett! Egyetlen dologtól ájultam el, az pedig az ára! Ne vegyél!

Saját részre a kenőcsöt szoktam használni, az viszont remekül hámosít.

2009. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A popsikrém szuper, jobb mint a többi .
2009. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én használom a popsitörlőt,kenőcsöt,baba habfürdőt,babasampont,babatestápolót és a folyékony szappant és nekem nagyon bevált! Kisfiam elég érzékeny bőrű és csak ezt bírja a bőre(a gyógyszertárin kívül),pedig nagyon sok félét kipróbáltunk!
2009. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!