Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neogranormon törlőkendőhöz...

Neogranormon törlőkendőhöz lehet venni olyan műanyag dobozt, ami adagolja? Vagy ha más márkájú pl. Johnsonos törlőkendő dobozt vennék, akkor abba is bele lehet tenni, vagy csak azonos márkát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a jonshonba teszem a más márkájút is. ugyan úgy kijön belőle.
2009. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze ! lehet másmilyenben is!

Én pl. egész egyszerü dm.eset vettem, és azóta is mindenféle törlőkendőt abba a dobozba pakolok:) szerencsére azt még nem találták ki hogy csak a saját dobozával legyen használható, mert minden zacskónak egyforma a mérete és felül van a lyuk rajta ahol ki kell húzni a kendőt.

2009. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor másmilyen dobozt fogok venni, mert neogranormonosat egyszerűen sehol nem találok..
2009. máj. 12. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

www.teszvesz.hu

én itt vettem

2009. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nállunk a gyógyszertárban(18 ker.Szent Diána gyógyszertár) alapból adják hozzá a dobozt. Én nem szeretem használni.Vagy 10-et már odaadtam anyósomnak, hogy használja valamire.

Próbáld meg, hogy gyógyszertárban megkérdezed, hogy van-e nálluk.Alapból a törlőkendő mellé adták nekem.

2009. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!