Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak aki 4 hós a...

Kislányomnak aki 4 hós a combja tövébe pár hete mintha hámlott volna mostanra pedig pici var darabkák lettek ott. Nem tudom mitől lehet és hogy hogy tüntessem el illetve hogy máskor hogy előzzem meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel van palva a melegtol.Mindig torold szarazra es puderezzed.Nekunk az segitett.
2009. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike nagyon-nagyon.csak kicsit kétségbe estem,pedig mindig tisztán tartom,a nyakát és a hajlatokat ilyen melegbe napközbe többször is behintem.de arra nem gondoltam hogy a combja tövét is hintsem és ne kenőccsel kenjem.nem gondoltam volna hogy az pálás és attól varasodott be.kipróbálom a tanácsodat.ezek szerint a púder leszárítja neki a var darabkákat?
2009. máj. 25. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!