Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Kisfiamon apró piros...

Anyukák! Kisfiamon apró piros pöttyök jelentek meg a nyakán, vállán, mellén. Mi lehet ez? Melegkiütés?

Figyelt kérdés

Láza nincs, közérzete jó.Nem hiszem, hogy komoly

baja lenne.


2009. máj. 26. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nyálazik a kicsi akkor attol van nekem a védönö mondta ,sokat nem tudsz vele csinálni csak a popsikrémel kenegetni meg sürün cserélni a felsejét hogy az ne legyen nedves rajta vagy szakálkát is lehet kötni a nyakába a meleg kiütés általában a tarkon van
2009. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,vállán,karján,nyakicán!Szerintem a melegtől,meg esetleg a naptejtől,ha használtatok!Mert mi használtunk és utána több lett rajta ott ahol bekentem!
2009. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamire allergiás. Lehet a napra, naptejre, valamilyen ételre (ha több helyen is kijön), stb. Kisfiamnak a hátán, mellkasán, nyakán, vállán jött ki, doki szerint valami ételtől vagy adaléktól. Calimusc-ot írt fel, fél ampulla naponta, illetve hintőporozni kell a pöttyös részt. Azt is mondta, hogy napközben is zuhanyozzuk le tiszta vízzel (szappan, mosdató nélkül). Ha te is lezuhizod, meg hintőporozod (semleges hintőporral), szerintem néhány nap alatt el kell múlnia. Nem hiszem, hogy komoly dolog, mi is csak elővigyázatosságból vittük dokihoz. Nálunk már nem az első pöttyösödés ez.
2009. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!