Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a melegkiütés? A 10...

Milyen a melegkiütés? A 10 hos babám nyakán, hasán, az arcán a hajtöveknélaszemödöke környékén, apro piros nem kitüremkedő kiütés van tegnap ota, ujj ételt nem kapott, ez az lehet? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Egyedül rizspehely helyettrizst kapott amit eddig nem!
2009. júl. 6. 11:12
 1/3 fotucsok ***** válasza:
Apró pici pöttyök. általában maguktól elmúlnak. Szerintem pucérkodjatok pelusozáskor, akkor szellőzik, és csak valami lenge cucc legyen rajta.
2009. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg melegkiütés. Szellőztesd sokat. Én a babámnak a hajlatait, kis ráncait, összefekvő bőrfelületeit vékonyan be szoktam kenni popsikrémmel a nagy melegben, hogy ne legyen kiütéses. Védőnők ilyenkor kevés hintőport javasolnak, de az meg nagyon kiszárítja a bőrüket. Legjobb tényleg a levegő:D
2009. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és fürdés után nagyon alapos törölgetés, felitatás, esetleg langyos hajszárítóval szárítgatás:)
2009. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!