Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc honapos a kislányom,...

Nyolc honapos a kislányom, ehet e már krémturót? Vagy danoninót? Ti mit ajánlotok? Köszike előre is mindenkinek aki válaszol!

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyi idősen adhatod feldolgozott formában a tejtermékeket, csak nyers tejet nem kaphat. ( illetve forraltat sem, de szerintem érted, mire gondolok.)
2009. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, igazából már ehet minden ilyesmit. én mondjuk sima túrót szoktam inkább venni, és ahhoz turmixolok neki gyümit. annyira nem szeretem ezeket a gyümölcsös krémtúrókat, mert nem bízom benne, hogy tényleg csak gyümit tartalmaz.
2009. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Elméletileg igen,gyakorlatilag én nem adom neki.Tele van mindenféle adalék anyaggal,ami nem igazán neki való.Én sima túrót adok és gyümit teszek bele.A joghurttal is ez a helyzet.Natúrt veszek és feltuningolom gyümivel(van,h üveges bébi desszerttel,h változatosabb legyen).Az általad említett termékeket majd 1-másfél éves kora körül is elég lesz elkezdeni.
2009. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Én is natur joghurtot szoktam venni és abba teszek gyümiket de az a baj h nem nagyon akarja elfogadni csak a naturjoghurtokat!A gyümik valahogy nem akarnak menni neki ,de vajon miért?Már annyit gondolkoztam rajta a körtét és az őszibarackot elfogadja meg talán a banánt de semmi mást!:S tehát akkor ha turóból készitenék neki azt hogy csináljam?cukrot is tegyek bele?Köszike
2009. máj. 26. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

A kommentedre válszolva: én úgy szoktam, hogy banánt, almát (persze lehet más gyümit is) összeaprítok aprítóval és hozzákeverem a túróhoz. Cukrot nem teszek bele, a banán megédesíti.

(Ha még nem eszik darabosat a babád, akkor a gyümiket turmixxal is pépesítheted és utána a túrót hozzákeverni.)

2009. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!