Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlotok 1...

Milyen babakocsit ajánlotok 1 éves gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Amit születése óta használunk, kezd kicsinek tűnni nekem, olyan szűkösen fér csak el kabátban, látom, hogy már nem kényelmes neki. Gondolom, valami nagyobb kellene, mit javasoltok? Nektek mi vált be?
2011. okt. 24. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a probléma, a téllel jött elő. Mivel már a 2. gyerek nyúzza, jól meg is szoktam terhelni, ha kipurcan, én elmegyek a bizományiba és végigpróbálgatom mindet. Igaz, az én gyerekem másfél, a nagy 20 hónaposan már nem babakocsizott. De nem ez az általános, lehet, a kicsi fáradékonyabb lesz. Én nem ruházok be újra.
2011. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ABC design Primom van,8 hónapos kora óta használom és a lehető legjobb választás volt.Most 16 hónapos a babám és még bőven jó...és nem utolsó,hogy Ő is imádja.


[link]

2011. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

itt is vannak használtan!!!

[link]

2011. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!