Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzáskor dentinox gél bejött...

Fogzáskor dentinox gél bejött nektek?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mi vált be? Csak ilyen gél érdekel! Amúgy chamomillát használunk, de kellene valami más is, mert az nem mindig jön be.
2012. jan. 15. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk be. Volt olyan, hogy a Nurofen sem hatott, bekentem Dentinox zselével, és láss csodát, fél perc múlva már aludt is. :)
2012. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bevált igen,de majd veszünk Neki Nurofent is.
2012. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Általában beválik. Igaz, hogy viszonylag rövidtávra, tehát 2-3 óra múlva általában már kezdődik elölről.

Germicid C eddig még mindig működött... de az kúp.

2012. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig bejön és ugye azonnal hat.
2012. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hat rögtön! Csak engem idegesít, hogy benyalja és lenyeli, a lidocain meg nem épp jó! De ha már tényleg semmi nem segít csak elő veszem :( De nem szeretem! Van még talán a DOLOGÉL! Gondolom az is ilyen!
2012. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, bevált. 19 hónapos, a kezdetektől (1 évesen jött ki az első foga) használjuk, persze nem rendszeresen, hanem amikor szükséges.
2012. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Èn Dologèlt ès Dentinox-ot is hasznàlok. Elôbbi homeopàtiàs ès ha esetleg az màr kevès, akkor kenem be Dentinox-szal, tehàt vàltogatom neki.
2012. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom nem szerette.

Dologéllel kentem neki, az (is) bevált.

2012. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is bejött, mást még nem is próbáltam.
2012. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!