Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dentinox gélen kívül mi...

A Dentinox gélen kívül mi segít még fogzáskor, csökkenti a babám fájdalmát?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk bevált a homeopátiás chamomilla vulgaris 15 ch. Este szoktam neki 5 golyót feloldani, egy kortynyi vízben, és azt megitatom vele.


5-600 Ft körül van.


Nyugodt éjjeleket!


Judy

2008. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a viborcoul kúp vált be.
2008. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos írt fel ecsetelőt.Sokkal jobb mint a Dentinox
2008. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg próbáld meg a Nurophent, nagyon gyorsan csillapítja a fájdalmat és ha esetleg hőemelkedése lenne, azon is segít. Egy nap mondjuk csak hárpmszor lehet beadni.
2008. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk csak Dentinox gél volt, és hűthető rágókák a fagyasztóból. rücskös, és sima és minden féle formájú vízzel töltött játékok. na meg pelus sarka.

A dentinox még egy felnőtt szájat is lezsibbaszt, próbáld ki mielőtt erősebb gyógyszert iratsz fel a picinek!

2008. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

a Homeopátiás chamomilla vulgaris = másnéven "közönséges kamilla"

ez van a Dentinox-ban is :-))


az én véleményem lehet, hogy kicsit drasztikus, de talán a helyi érzéstelenítésen kívül nem adnék mást ilyen pici babának. mégis csak egy fogról van szó csupán.

A Kamilla valóban gyulladás csökkentő és fájdalom csillapító hatású, ettől nagy baja nem lehet, de én kútot vagy egyéb szert nem adtam fogzáskor.


mindannyiunkank kibújtak a fogaink! és túl éltük mi is szüleink is.

2008. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2008. jún. 28. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Én panadol baby-t vettem a babámnak a gél mellett.
2008. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nekünk is a chamomilla vulgaris 15ch vált be 3-5 bogyó egy adag 530ft-ba kerül.Mi hasfájásra és fogzásra használjuk.Bármi majdnem 5 Hónaposak vagyunk és talán ,most kezd jönni a fogunk. a hasfájásunk elmúlt tőle.mi most a fogzásra használjuk.

2009. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!