Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási időszakban, az amúgy...

Fogzási időszakban, az amúgy rettenetesen nyugodt baba másnak is felismerhetetlenségik megváltozik? Olyan szinten hisztis hogy nem tudom kezelni.! Ez már nem nyűgösség, ezen már látszik hogy hiszti!

Figyelt kérdés
Imádom a lányom, egy tündérke! De amit ma csinált.....! 6 hónapos egyébként, és egy fogunk sincs! Eddig is voltak du.-ni nyügik de azt még tudtam kezelni! De ma rá sem ismertem! Sosem szólok hangosan rá de ma muszáj volt :( Ordít és hídba tolja magát pelenkázásnál (eddig soha) A főzeléket úgy kiütötte tombolás közben a kezemből hogy lestem! Most alszik, de ringatni kellett (eddig soha) Ez amúgy nem gond, csak a többi.... Hívtam is párom és csak sírtam! :( Ugye "visszaváltozik"????
2012. jan. 16. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szia.nyugi visszafog változni:)az én lányom is ilyen,Próbáld ki a chamomilla vulgarist homeos bogyo nekünk nagyon sokat segített ez ellen....
2012. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szegény kicsi, dehogy hisztitik, 6 hónaposan még nem képes az agya annyira összetett, hogy manipuláljon, fizikailag képtelenség, hogy hisztizzen!


biztos bazira fáj neki, vegyél neki gélt meg homeos bogyókat, hogy enyhítsd a fájdalmát ordibálás helyett. nem könnyű, de neki még nehezebb!

2012. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Állj állj állj utolsó!

Nem én ordibáltam...... Csak kicsit hangosabban mondtam a NA DE KICSIM (pelusozásnál)

Olvasd végig még egyszer mit írtam :(

Soha sem ordibálnék az én drágámmal :(

Azt írtam amúgy hogy ő ordit és tényleg ordít, rá két másodpercre meg vigyorog...!

Van amúgy mindenünk! Homeós cucc, gél, fájdalomcsillapító ilyesmi!

Kérlek ne vádolj azzal hogy ordibálok!

Ismétlem SOHA nem ordibálnék vele!

2012. jan. 16. 14:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen az én lányom pontról pontra ugyanezt csinálta.Amint kibújt a 2 alsó foga (2 nap különbséggel 2 heti nyűglődéssel)már nem igényelte a ringatást, ergo visszaváltozott, de aztán jött a többi fog.

Egy ideig segített a Dentinox gél, de utána sorban jöttek a fogai és az kevésnek bizonyult így én 3*5 golyócskát adok neki a chamomilla vulgaris 15ch-ból.Nálunk bevált.Vagy a Vibrucol kúp is homeopátiás, de mi azt nem próbáltuk így arról nem tudok nyilatkozni.

1 éves kiscsaj anyuja

2012. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt még nem dőlt össze a világ, ne sírj már most, mert még ki tudja mi vár rád.


Szóval nyugi, ez most egy rossz alkalom volt, bizonyára valami fájt neki (akár fog, akár más). Előjöhet ez napokig, aztán elmúlhat, majd egy újabb fognál megint nyűgös lesz...és mire kijön mind...huhh...


A hiszti...majd később jön, mot biztos valamije nagyon fájt, vagy rossz napja van, ki tudja.


Fogzásra vannak szerek, homeós cuccok, Dentinox és hasonló ecsetelők, gélek, vagy ha jobban fáj neki, akkor Viburcol kúp, vagy Nurofen/Panadol.

2012. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: amit felsoroltál mind van!
2012. jan. 16. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok. elnézést akkor, hogy félreolvastam.

viszont ekkora baba nem tud hisztizni, valami megoldást keress mert szenvedhet.

nurofent próbáltad már?

2012. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké hogy minden van de adod is neki???

Én is a chamomilla vulgarisra esküszök!Feloldok neki 5 golyócskát,beadom és 20 perc múlva látványosan lehiggad és jobb neki!Próbáld ki nyugodtan!

2012. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen! Adom! A golyók mikor elkezdtük nem hatottak illetve ugyanolyan volt! A dentinox-ot rögtön lenyalja, kb. 2 percig tünetmentes! A nurofen, panadol az segít csak ugye ezek folyamatos szedése tönkre teszi a gyomrát.....! Tudom nincs rá nagy megoldás szépen ki kell várni míg kinő a fogacska! Itt én csak azt a kérdést tettem fel hogy ugye másnak is ilyen a gyereke!
2012. jan. 16. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!