Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is nyűgös ma?!

A ti babátok is nyűgös ma?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma 7 hetes a babám (első baba), és két napja nem akar aludni szinte egyáltalán. Étvágya van, nem beteg. Eddig 3 órákat szépen aludt, most meg alig 1-1 órákat, és csak nyűglődik és sír. Ha kézbe veszem sem nyugszik meg, a cumit kiköpi. Ma is már hajnal 5 óta fent vagyunk, azóta ha aludt kétszer fél órát akkor sokat mondtam. Nem tudom mit tegyek. Nem használ sem a ringatás, sem a simogatás. Egyedül a hideg levegőn alszik, de hát hajnalba is tegyem ki őt?!


Segítsetek!


2012. jan. 10. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztosan ez miatt a bolond időjárás miatt van, ők jobban megérzik a frontot. A mi kislányunk 15 hónapos, de még most is nyügi, ha időjárás változás van. Mikor kicsi volt nálunk is csak a friss levegőn aludt el.
2012. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én 2 hónaposom alig van ébren... :)
2012. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én 1 évesem ma egész délelőtt a lábamba kapaszkodva sírdogált, ha felvettem sem volt jó semmi, hajnalban mi is ébren voltunk másfél órán keresztül látszólag ok nélkül. Soha nem csinál ilyent, szerintem ez az idő. Tegnap nálunk 7 ágra sütött a nap és 8 fok volt, ma szakad a hó, olyan sötét van, hogy villanyt kell kapcsoljak és 1 fok van!


Remélem holnapra elmúlik.

2012. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én 11 hetes babám is nyűgös, sírdogál stb... :(
2012. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 hós lánykám hajnal 3-kor felébredt, nyűglődött, pedig bár több mint 1 hónapja átalussza az éjszakát. Én csináltam olyat, hogy felöltöztettem, kinyitottam az ablakot, lefektettem aludni, és nyitott ablaknál aludt órákat. Igaz, ez reggel volt, de egy próbát megér, hátha nálatok is bejön. :)
2012. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, az enyém tegnap volt nagyon kibírhatatlan.
2012. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1éves kislányom is nagyon nyügös semmi nem jó neki!!!Szerintem is az idő miatt van :(
2012. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én 16 hónapos kislánykám tegnap óta iszonyat nyűgös:(Hozzá sem lehet szólni,mert rettenetes sírásba kezd:(

Most épp alszik.Remélem jobb lesz ha felébred mert már kezdek kimerülni:(

2012. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom napok óta nyűgös volt, féltem is a mai kettős fronttól. De szerencsére ez most jó hatással van rá. :)
2012. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kislányom egész nap alszik, eszik és alszik is vissza, hihetetlen...
2012. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!