Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babád hányszor eszik...

3 hetes babád hányszor eszik éjjel és mennyit?

Figyelt kérdés

Összesen egy nap hányszor?

A kislányom 2x kel éjszaka és 100 g körül eszik.

Jó ez így? a kisfiam úgy emlékszem ilyen picinek többször ébredt.

2x kakil egy nap és minden pelusa pisis.Összesen 7x eszik egy nap változó mennyiségeket, összesen olyan 600 ml körül.

3800 g a kislányom súlya.


2012. jan. 16. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már nem nagyon emlékszem, hogy evett a Babám,de valahogy Ő is így evett. Szerintem ez így jó:)
2012. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányom is 7x evett, és ebből 2x éjszaka.

Nem tudom mennyit evett, mert én nem mértem, de szerintem tökéletes az a mennyiség, amit babád megeszik.

2012. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én babám 1-2 hétig kétszer kelt éjszaka... majd egyszer vagy egyszer sem... Most másfél hónapos és már elég régóta 8-10 órákat alszik éjszaka egyhuzamban, mégis teljesen jó a súlygyarapodása (ezért sosem keltem enni).

Az én kislányom három hetesen 90g-120 g között evett 4-szer vagy 5-ször naponta. Mostmár 120-150g között eszik napi 5-ször (vagy néha csak 4-szer).... 3300g-al született (3150g-al jöttünk haza) és most 4500g. Kaki kétnaponta van, pisi minden pelusban (én teát is adok neki napközben etetések között- de csak nagyon keveset).

2012. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még valami, nekem teljesen jónak tűnik amit eszik a babád... és amíg nem szól a védőnő, hogy nem gyarapszik megfelelő ütemben addig nincs ok aggodalomra, tudja Ő hogy mennyire van szüksége! :)
2012. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2012. jan. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!