Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Dóczi Zorka,...

Szerintetek a Dóczi Zorka, vagy a Dóczi Zselyke név a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha kettő közül választható, akkor a Zorka, hiába vegyes hangrendű a vezetéknevetek, hangsúlyos az Ó, ehhez nem megy a Zselyke (EE), ha én keresnék nevet, figyelembe venném azt is h az a kislány egyszer felnő és lehet h nem minden szakmában vennék komolyan Zorka névvel. Én adnék egy felnőtt nevet egy aranyos becézéssel. Pl Dóczi Borbála és Dóczi Borinak (Borka) hívnátok. Szemléltetésnek írtam a példát.

De minimum keresztnévbe egy o/ó-t vagy egy i-t h összecsengjen.

2012. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A kettő közül a Zorka kicsit jobb, az előttem már említett O miatt.

viszont én a helyetekben olyan keresztnevet választanék, ami lágyabb hangzású, nincs benne kemény mássalhangzó.

Elhangzott a Hajnalka, nekem Hajnal, Hajna alakban jobban tetszik, vagy az Anna, Emma, Csilla. Jó lehetne még a Hanna, Panni, Borka, Olga

2012. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia..tudom,vagyis látom itt ,hogy régóta keresed a babád nevét..

Ugye nem haragszol..de ezek közül igazán egyik sem illik a vezeték névhez.

Irhatnék,most olyat ,ami nekem tetszik..de nem ezt kérdezted!

Ha megengeded..kéretlenül ugyan ,mégis azt tanácsolnám válassz másik nevet,ami jobban illik a vez.névhez!

n tovább keresnék!

Remélem nem bántódtál meg!

Minden jót kivánok!

2012. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Végülis mi lett a babád neve? Érdekelne
2012. jún. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!