Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberben születendő babának...

Decemberben születendő babának mit érdemesebb venni? Overált vagy bundazsákot? Nekem az overál szimpatikusabb, de biztos van valami oka hogy rengetegen vesznek bundazsákot. Erre lennék kíváncsi, hogy az miért jobb, ha jobb egyáltalán.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szerettem a zsákot, mert be tudta melegíteni, nem fázott egyáltalán. AZ overall meg annyi helyen tudta beengedni a levegőt, hogy szegényke mindig fázott. Persze lehet, hogy csak szar volt az overall, de a bundazsák nagyon bejött:)
2010. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb a zsákba belerakni a picit és neki is kényelmesebb. Overál akkor jó már, amikor többet mocorog, addig fölösleges. Ráadásul még az alvó babát is könnyű belerakni egy bundazsákba, fel sem ébred és cipő sem kell a lábacskájára.
2010. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A pici babák még nagyon felhúzzák a lábukat, mint a pocakban, így a bundazsákban szabadon van a lábuk, ezért ott is úgy tudnak "gömbölyködni" ahogy akarnak. Remélem érted hogy értem?! :-)
2010. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az overál az , aminek két lába van, a bundazsák meg az, ami egyterü, akkor sokkal praktikusabb a bundazsák. Overál akkor kell majd, ha már stabilan ül, hogy be tudd ülve kötni, vagy ha már jár. Addig sokkal jobb a bundazsák, és praktikusabb is.
2010. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam novemberi, de mi is zsákot vettünk. Olyan picik még akkor, sokkal kényelmesebb nekik a zsák, szabadabban mozoghat a pici lábuk is. Azonkívül tényleg neked is sokkal könnyebb öltöztetni.
2010. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hova. A hordozóban csak overallba tudod becsatolni, a babakocsiban fekve kényelmesebb a bundazsák. Nekem olyan volt, mikor újszülött volt, hogy a lábánál így is, úgy is lehetett zippzározni. Rettenetesen praktikus!!!!
2010. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk pl olyan bundazsákunk volt, ami overállá is átalakítható. Így a következő télen is tudtuk még használni :)
2010. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A zsák mindenképpen jobb. Nekünk múmiazsákunk volt, még olyan is, amit a hordozóba lehet kötni. Ez teljesen egyterű, se keze se lába.Ez a legkényelmesebb és legpraktikusabb. Nagyon örültem, amikor véletlenül megláttam a boltban.
2010. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindkettőt! Nekem december 10-én született a lányom és olyan hideg és szakadó hóesés volt, hogy mindkettő kellett mikor kihoztam a kórházból. Nem lehet tudni milyen idő lesz. Lehwet enyhe, de lehet hideg.
2010. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi is dec 10-én szültünk!:) tavaly. És Te?

Nekünk volt egy őszi-tavaszi overál, plusz egy közepes vastagságú szellőztetőzsák. Babakocsiban ezt együtt használtam, meg vastag takarót. Autóval ha mentünk akkor a kisoverál, meg takaró. Szerintem is praktikusabb a bundazsák, amiért már előzőekben is dicsérték, viszont olyat vegyél, aminek van a lába közt egy lyuk, h a hordozó bekötő csatját át tudd fűzni, be tudd kötni a babát!

Nekünk ezek adottak voltak, de jó is volt, mert a hordozóba be tudtam kötni, ha meg enyhült az idő tavasszal nem kellett a szellőztetőzsák, csak az átmeneti overál, mire meg kinőtte, akkorra már elég volt a kocsikabát+béleltnadrág.

Gondtalan terhességet, könnyű szülést és sok boldogságot az egészséges babádhoz!:)

2010. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!