Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrcsepp, orrszívó, orrcsepp,...

Orrcsepp, orrszívó, orrcsepp, vagy csak orrszívó aztán cseppentés?

Figyelt kérdés
Nátha esetén hogyan csináljátok?
2012. jan. 17. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Tenger vizes orr spré várok kb 10 15 percet és utána orr szívó orrszívóval ki szívom neki.
2012. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pór szívóval:)
2012. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ahogy az előző írta!
2012. jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sterimar orrspray majd ha tüsszent porszívòzom de ha nem akkor is 1 percet vàrok. Arra leoldja...

Nekünk van homeopàtia vizes nàthàs orrfolyàsra: Euphorbium compositum-Heel ezt szoktam utàna fùjni az orràba. Mèg mindig hamar kilàbald a nàthàbòl, talàn ettôl, nem tudom.

De szívd neki nehogy az arcàra menjen. Doki azt mondta annyiszor, ahànyszor èn orrot fùjnèk amíg nagyon nàthàs.

2012. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak enyhe nátha: Sterimar Baby orrspray + orrszívás

Ha komolyabban be van dugulva az orra: ugyanez + éjszakára és delelés előtt Nasivin orrcsepp

2012. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sós vizes oldat (én gyógyszertári izotóniás sóoldatot használok), kicsi várakozás, majd orrszívás.

Én orrcseppet csak altatás előtt adok. Már ha akkora a "baba", hogy már kialakult alvási szokásai vannak. :o)

Az orrcsepp a nyálkahártyának nem annyira jó, emiatt érdemes visszafogni a minimumra.(Nasivint használok én is)

2012. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gyógyszertári sóoldattal cseppentek én is.
2012. jan. 17. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!