Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak tegnap délután óta...

Kisfiamnak tegnap délután óta hasmenése van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bármit adok neki azonnal ki jön belőle, próbáltam tört krumplit is, de semmi. Csak délután rendel az orvosunk. Félek, hogy kiszárad. Mit tehetek ilyenkor? 1,5 éves a Kisfiam.
2012. jan. 17. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad szórakozni ezzel, ilyenkor ne várj az orvosra. Irány a kórház!!!!!!!!!!
2012. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
MOST!
2012. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Telefonálj be a rendelőbe és beszélj azzal aki éppen rendel... szerintem ilyen esetben nyugodtan beviheted ahhoz aki éppen bent van!
2012. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Mindenesetre ne ess pánikba! Bizonyára valami fertőzés. Itatni mindenképp kell, ha nem eszik, az most nem baj. Ha kell teás kanállal itasd sima teával, mibe egy csöpp sót is teszel. Ha betudsz vele menni a kórházba menj be, kap egy kis infúziót, esetleg leoltják a székletét is. Milyen a hasmenése? Színe állaga?

2012. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az orvosunk egyedül rendel így most teljesen üres a rendelő. Most adtam Neki egy kis vizet de azonnal kijött belőle. Az állaga nagyon folyós és alig van színe :S
2012. jan. 17. 09:31
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor korház!!
2012. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
majd irj mi volt!ne hagyd aludni
2012. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban ilyen súlyos, hogy azonnal átmegy rajta a folyadék is, bizony vidd be a kórházba. Ő kicsi még, hamar kiszárad. Mielőbbi gyógyulást neki.
2012. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most értünk haza az orvostól. Épp időben vittem be szerencsére még megelőzhetőek a nagyobb bajok. Kaptunk gyógyszereket 4000Ft értékben. Pénteken kell visszavinni, de ha addig nem javul akkor kórház. Addig pedig diétán van a Drágám :) És Köszönöm a jókívánságokat :)
2012. jan. 17. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Jol van örülök hogy irtál vigyazzatok magatokra sok sok folyadékot itass vele!!:D Remélem nem lesz korház
2012. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!