Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiamnak most...

5 hónapos kisfiamnak most lesz a névnapja! Eljön a család, szombaton délután! Nem azért mert annyira érti hogy mi történik hanem mert nálunk ez a szokás! Mondtuk nem csinálunk húúú de nagy kaját! De mégis mi legyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 08:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet ki nevettek de nekem fontos ez az esemény és szeretném ha "kedves" anyósom ugy menne el hogy leesett az álla!
2010. aug. 12. 08:27
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

És mi a kérdés?

Boldog névnapot a babádnak!

2010. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Brassóit , vmi különleges névre szóló sütit :D
2010. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1.ja hogy úgy mi legyen?

Fasírtgolyók, saláta, sok féle aprósüti, feldíszitett szoba, csinos ruci a babádon, rajtatok.

2010. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
délután 4 felé jönnek!jó a brassói is,de még kellene!:)
2010. aug. 12. 08:32
 6/12 A kérdező kommentje:
feldiszitett szoba!mit csináljak,hogy nelegyen se nagyon kirivó se nagyon snassz!
2010. aug. 12. 08:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz egy egyszerű ragulevest is (csirkehusi és mindenféle zöldséget beledobálsz - répa, petrezselyemgyökér, krumpli, borsó, karalábé), a végén teszel hozzá egy kis tárkonyt, pici citromlevet, és hozzáöntesz egy kevés tejszínt. Isteni finom, és egyszerű is.

Másodiknak tök egyszerű tepsis húst krumplival. Husit (akár karaj, akár csirke- vagy pulykamell) kiklopfolod, besózod, megborsozod, beolajozod a tepsit, beleteszed a szelet husikat, leöntöd fokhagymás tejföllel, beteszed a sütőbe. Amikor majdnem megsült, reszelsz rá füstölt sajtot, azt ráolvasztod, és csókolom. Sima tört krumplival tálalod. Ez is isteni!

Ilyen melegben pedig fagyi is megteszi desszertnek. Kelyhekbe rakod egy kis gyümölcsre a fagyit, pici tejszínhab a tetejére, reszelt mandula vagy csokireszelék, és az anyós le is van véve a lábáról!


Csini ruci a kisfiadon, szépen megterített asztal, és szerintem a lakás díszítése el is maradhat.

2010. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én délután már levest nem adnék! Francia saláta, fasirt golyók, sült csirkecomb, töltött dagadó szépen felszelve, kenyér! Ezeket hidegek is lehet adni, kiteszed aki kér eszik, te is ott lehetsz velük, nem kell melegíteni hozni vinni a tányérokat! Egy dobostortát sütnék, és vennék valami apró sütit, pl. Van a benei mix papír dobozban linzer meg ilyen Kis csokis sütikék! Ezt mindd kitenném az asztalra, és ki mit kér azt eszik!
2010. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én valami hidegtálat és salátákat csinálnék. (vagy rendelnék)
2010. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát amit Banyuci irt szerintem az a legjobb,én is vmi hasonlót irtam volna neked,mert mi is hasonló kajákat csináltunk,és igen anyósom csak nézett!:)
2010. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!