Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem egyformán lőtték ki a...

Nem egyformán lőtték ki a kislányom fülét. A jobb tökéletes, a bal viszont lejjebb és kicsit hátrébb is van a jobb oldalinál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem olyan látványos, inkább az miatt aggódok, hogy amelyik lyuk lejjebb van, azt nehogy kitépje a füléből.
2012. jan. 17. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz csinálni,vagy igy marad,vagy hagyd,hogy beforrjon és újra lövesd ki neki,de már jó helyre :)
2012. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
másfél hete lőtték neki, ha kiveszem mennyi idő alatt forr be? Vagyis mikor lövessem újra? Megmarad a nyoma?
2012. jan. 17. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Én felnőtt koromban lövettem plusz lyukat, de begyulladt, így kivettem a fülbevalót belőle. A lyuk másfél hét alatt nyom nélkül begyógyult, lehet ez babáknál még hamarabb is megy, az Ő sebeik sokkal gyorsabban gyógyulnak. Hogy mikor lövetheted újra, azt nem tudom konkrétan, de szerintem ha begyógyul, akkor már igen.
2012. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem az lesz, hogy elviszem egy másik kozmetikushoz, megkérdezem mit javasol, maradjon, vagy kivegyem.
2012. jan. 17. 18:55
 5/11 A kérdező kommentje:
3. válaszadó, mennyivel lövés után vetted ki?
2012. jan. 17. 18:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb. 2 héttel a fülbelövés után már ki kellett vennem, akármivel próbáltam kezelni, nem javult a helyzet, nagyon be volt gyulladva sajnos.
2012. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fog beforrni. Én is így jártam, 30 éve úgy fúrták ki a fülem, hogy egyik feljebb, mint a másik. Aztán nem is hordtam nagyon sokáig, és amikor nagyon lettem, átlövettem újra. Azaz új lyukak lettek a fülemen, de jó helyen most már. A régi lyukak látszanak. nem tűntek el, sőt múltkor "vakon", azaz tükör nélkül akartam berakni a fülbevalót, és bele ment a "rossz" lyukba. Szerintem kicsit később lövesd át jó helyen.
2012. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi ugyanigy jártunk, elmesélem mit tettünk.

A bal fülén a lyuk fent és nagyon balra volt, a jobb fülén pedig nagyon lent. Kivettem mindkettőből a fülbevalót, hogy forrjon össze. Összefort 2-3 nap alatt, de a helye egy barna pöttyként látszódott. Aztán 3 hónap múlva újra lövettünk neki fülbevalót. Addigra már nem látszódott a barna pötty sem. Most nagyon szép.

A gyerekeké nagyon hamar beforr. Gyorsabban gyógyulnak a sebeik.

Szerintem vedd ki, és ha beforrt akkor lövess neki újat.

2012. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És egyből kivettétek? Vagy kicsit vártatok vele?
2012. jan. 17. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár nap után vettük ki az egyiket,és a másikat rá 3 napra
2012. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!