Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem egyfolytában azt,...

Miért érzem egyfolytában azt, hogy csúnya vagyok, nem érek semmit, soha nem fogok kelleni senkinek, mindenki más szebb, jobb fejebb, aranyosabb, tökéletes, csak én vagyok egy senki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 11:11
 1/6 anonim válasza:
Önbizalomhiányod van. Nekem is, pozitívabban kellene látnom a dolgokat, de nehezen megy. Fiú vagy vagy lány egyébként?
2010. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18/L
2010. jún. 28. 11:59
 3/6 haggyámán ***** válasza:
Hidd el, van akinek te vagy a szebb, jobb fej, aranyosabb, tökéletesebb. A lényeg, hogy valóban higgy benne. És senki más véleménye ne érdekeljen, csak a sajátod, vagy azé, aki ugyanezt mondja.
2010. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ennyi. Biztos vagyok benne, hogy gyönyörű lány vagy, csak legyen már egy kis önbizalmad! Fel a fejjel!
2010. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak 18f. Ha gondolod, írj privátot
2010. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mikor a kérdést olvastam azon gondolkoztam,h ezt én írtam ki volna és nem emlékszek

pont ezeken gondolkodok én is mindig

és mindeg elrontja a kedvemet

ha megy 1 lány az utcán és jól néz ki megnézem de nem úgy mint 1 fiú hanem irigységből

és minmdeg elmegy olyankor a kedvem

én ezt önbizalom hiány miatt érzem

neked is önbizalom hiányod van

ha akarsz írj privit!

13/L

2010. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!