Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek anyukák...

Mi a véleményetek anyukák erről a bugyoláról? Nyáron születik az első babám.

Figyelt kérdés

[link]


Ti használnátok ilyet? Mondjuk csak alváshoz. Előre is köszönöm a válaszokat.


17 hetes km


2012. jan. 18. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden baba más, az én lányom még télen sem viselte el a hálózsákot, nyáron tuti nem fogja....
2012. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy sima pléddel is meg tudod oldani ezt az érzést a baba számára. Akkor kéne bevetni csak, ha nagyon sír, nyűgös, már nem tudsz vele mit csinálni. Na akkor nagyon jól jön egy bebugyolálás, úgy hogy az öledben van és ringatod!


Máskor viszont hagynám szabadon.

2012. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlo volt, pontosan igy nezett ki:


[link]


Nallunk nagyon bejott. Kolegaimtol kaptam egy altalauk keszitett baba csomagot ajandekba amikor eljottem gyesre es a baba cuccok kozott volt egy ilyen is a dobozba. Ugy aludt benne a babam mint egy kiskiraly. 3-4 orankent kolteni kellett enni (feltem, hgoy kiszarad). :)) Ebredes utan szopizott, kicsit setaltunk amig bufizett neha nezelodtunk, "jatszodtunk" es utanna belebugyolaltam ebbe a szerkentyube es letettem aludni. Olyan az erzes mint az anyamehbe mert picit korbeoleli oket valami, nem ijed fel a sajat keze mozgasara. Siman vegigaludt ebbe ejjel is 6-7 orat. Nallunk ha jol emlekszem 9-10 hetes koraig mukodott ugy, hogy a kezet is bebugyolaltam es utanna mar azt szabadon hagytam mert szerette szopizni az ujjat ha veletlenul ratalalt. De ugyan ugy korbeoleltem ot. 3 honapos kora utan mar csak ebed utanni alvashoz bugyolaltam be hogy aludjon egybe 3 orat a tobbi alvasanal mar nem hasznaltam, hogy ne aludjon 30-40 percnel tobbet. Aztan 4 honapos kora utan 2 hettel elhagytuk mert akkor mar forgolodni probalt es nem igen szerette ha bebugyolaltam. Viszont nem is aludt egyhuzamba 3 orat tobbet. :)) 10 honapos koraba amikor attertunk a delutani 1 alvasra azota alszik 2-3 orategyben delutan. Nallunk nagyon bejott de ez is olyan mint minden mas. Van akinel mukodik es van akinel nem. Kisfiam februari szuletesu es en februar-marciusba is csak egy vekony rugit adtam ra nehogy atmelegedjen utanna meg csak egy ujatlan bodyt. Ha a kezeit mar nem bugyolaltam be akkor egy hosszuuju bodyt adtam ra.

2012. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!