Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is csinálja ezt?...

Ti babátok is csinálja ezt? Kisfiam 5 hónapos, kb. két hete csinálja, hogy a bal kezével "kalapál". Tud fogni is vele, de időnként fel-le csapkod vele nagyon gyorsan, ha valmiért nyúl.

Figyelt kérdés
Vsak azért fura egy kicsit, mert csak a bal kezével csinálja és mert nem rémlik, hogy a lányom csinálta volna.
2012. jan. 18. 08:50
 1/5 alaszka ***** válasza:
Enyém is csinálta ezt, bár nem tudom, hogy csak az egyikkel-e vagy mindkettővel. Próbáld a másik kezébe adni a dolgokat, hogy az is ösztönözve legyen.
2012. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy balkezes lesz.
2012. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy újabb mozgás nála,most "tanulta". Az én fiam is ennyi idős,néhány hete csinálja.
2012. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs gyerekem, de már tapasztaltam rokonén, meg egy filmet láttam a Spektrumon miszerint a te gyermeked még most tanulja ezeket(fogni,elengedni) a dolgokat. Nekünk természetes, de neki igenis nagy erőbefektetést illetve koncentrációt igényel...a fel-le csapdosás lehet a türelmetlenség vagy az izgatottság jele. Gondold el, hogy te mennyire örülnél annak, ha végre engedelmeskedne akaratod szerint a tested. De ha ez az állapot 1-1,5 hónap múlva nem múlik el illetve nem működik jól a fogó reflexe akkor keressétek fel az orvost, vagy a védőnőt. Sok szülő cikinek érzi, hogy minden kicsiséggel elmennek orvoshoz, de hidd el ez így a normális.

További szép napot mind a kettőtöknek! :-)

2012. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi manónk is csinálja, bár ő a jobb kezével. Van, hogy csak a levegőben csapkod, van, amikor a csörgőjével. Ilyenkor rend szerint jól fejbe is kólintja magát. :S
2012. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!