Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A formabedobós játékba mikortó...

A formabedobós játékba mikortól kell tudnia bedobni a formákat? Egyenlőre még csak zajképzésre használja.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az van ráírva, hogy 6 hótól ajánlott. De nem hiszem, hogy van olyan baba, aki 6 hósan képes erre. Ha igen, akkor az egy zseni! :)
2012. jan. 18. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

10 hós, segítséggel, ha irányítom a kezét, némelyik már megy. Mi is megvettük 6 hósan. Akkor úgy játszott vele, hogy levettük a tetejét, és úgy tette bele a formákat (fa ikeás, jó hangos, tetszett neki). Meg a tetejét megtanulta rárakni, levenni.

Én sem értem, miért 6 hótól írják, de itt biztos, hogy találsz olyan anyukát, akinek 6 hós gyermeke elé tették, és már bedobálta. :))

2012. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Babámnak ilyen fajta van [link] de egyenlőre felhajtja a tetejét és kiszedi belőle, néha engedi irányítani a kezét és beledobni de azt élvezi a legjobban amikor én mutatom neki hogy kell. Szintén 10 hónapos
2012. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lassan 11 hónapos a lányom. Kb. 1 hete vettem észre, hogy magától próbálja beledobni a formákat. Még nem sikerült, de lelkes. :)
2012. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 hós kislányom még a közelébe sincs annak, hogy bedobálja :-D Azt hiszem, 1 éves korban már elvárás, hogy bedobálja. Legalábbis egy ismerősünk kisgyerekének a pszichológiai vizsgálatán ezt nézték, és meg is állapították hogy megfelel a korának, mivel 1 formának megtalálta a helyét.
2012. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15 hónapos fiam nagyon szereti, de bedobálni még nem tud. Próbálkozik, de pl a kört próbálja bedugni a kockához :-)

Hát ez van, majd megtanulja

2012. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17 hónapos, időnként eltalálja magától, hogy hova való a forma (3 féle forma van), de pl ha egyszer megtalált egyet, amit be tudott dobni a lyukon, akkor a következő formát is nagy eséllyel ugyanoda próbálja bedobni, hiába nem odavaló. :-)


Majd megtanulja.

2012. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

11 hónaposan sikerült először, de csak a hengerrel talált bele. Azt sem mindig.


Most egy éves, és még nincs különösebb fejlődés. Szerintem kizárt, hogy ez egyévesen követelmény kell, hogy legyen.

Annál ez bonyolultabb művelet.

2012. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 honaposan hasznalja rendeltetesszeruen, ugy, hogy tudatosan Jo helyre dobal.
2012. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 hósom rendszeresen játszik a sütifaló bödönjével. Ez annyiból áll, hogy ha belerakom a formákat a bödönbe, akkor ő felháborodva lekapja a tetejét és kihajigálja az összes formát. Ja, és meg is kóstolja őket :))) A befelé pakolástól még nagyon messze vagyunk :)
2012. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!