Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeresek milyen időközönkén...

Tápszeresek milyen időközönként cserélitek a cumisüveget és etetőcumit?

Figyelt kérdés
Baby Bruinos, és minden használat után sterilizálok 5 étkezés van és ezért 5 van forgalomban tehát mindegyik napi egyszer van használva(üveg és cumi is)
2009. máj. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát, én aventeset használok, nem sterilizálok már, csak heti egyszer, mert már 9 hós a fiam. amikor minden étkezés üvegből volt, akkor naponta-két naponta sterilizáltam. én még egyetlen cumit sem cseréltem le, nekem jól bírják. max annyi csere volt, hogy ugye mindig nagyobb lyukú kellett, így eleve cserélődtek azért.
2009. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
én 2-3 havonta kicserélem a cumit, 3 -4 havonta az üveget.
2009. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aventes, a cumisüveget 4-5 havonta - mivel több is van használatban, nem tudom pontosan - a cumirészét pedig gyakorlatilag akkor, ha nagyobbikam szétrágja :)
2009. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!