Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autós cumisüveg és bébiétel...

Autós cumisüveg és bébiétel melegítőt keresek. Milyet ajánlanátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk van, rengeteget utazunk, hosszú utakra. Egy saját márkás egy bababoltból (külföldi, úgyhogy nem hiszem, hogy ismered). Teljesen jól funkcionál, nem hiszem, hogy el tudják rontani ezt. Viszont macera, ezért egyszer használtuk, aztán máshogy oldottam meg. Vizet kell beletölteni, amibe bele a cumisüveg, és úgy melegíti fel. De a kocsiban mindezt, nekem túl macerás volt, megállni, víz a melegítőbe, cumisüveg bele, aztán víz ki onnan, kitörölgetni, miután kihűlt... inkább fogtam egy termoszt, abba forró vagy nagyon meleg vizet tettem, attól függ, milyen útra mentünk, hogy kb. megfelelő legyen, mire szükség lesz rá. Azt útközben is rá tudtam önteni a tápszerre.
2012. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Rapido baby cumisüveg melegítőnk van. Van hozzá autóban használható tartozék is. Nekünk nincs autónk, így rendszeresen nem használjuk, de anyósom autójában már használtuk, és jól funkcionált.

Ilyenünk van, de akitől vettük, az drágábban vette, lehet az autós melegítő nem szériatartozék, ezt nem tudom pontosan:


[link]


Nézd csak, megtaláltam neked az autós változatát, és jó árban van, szerintem:


[link]

2012. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!