Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveg és bébiétel...

Milyen cumisüveg és bébiétel melegítő vált be? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
És a mikrós sterilizáló milyen?
2011. jan. 13. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Momert van, ami autós csatlakozóval is, és hálózatról is megy, nagyon bevált, szeretjük.


A mikrós sterilizáló pedig hatalmas találmány, csak 2 dl víz kell bele, 5 perc a mikróban, és kész is. Nem lesznek vízkövesek az üvegek, nem kell figyelgetnem a lábosban a cuccokat, ja, és nem égetek el semmit - több anyuka írta már, hogy a lábosban való forralással elégettek ezt-azt.

2011. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre a Momertre gondolsz? Én ezt néztem ki. És a többihez képest ne is drága. (persze realtív)


[link]

2011. jan. 13. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van!!! Nagyon jó!!
2011. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen van nekünk is. Mi újat 4500-ért vettük vaterán, ott is érdemes körülnézni, hátha van.
2011. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Avent van. Sterilizálóból is azt használtam de nem mikrósat hanem gőzöset. Bár újonnan vettem, belátom ahsználtan is épp ugyan olyan jó lett volna.... nem ahsználtam én sem sokat, most szinte újonnan a töredékéért tudom majd eladni...
2011. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!