Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szeditek ki a színes...

Mivel szeditek ki a színes ruhákból az étel okozta sárga foltokat? Pl sárga, vagy őszibarack, répa folt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

vanish, jól beáztatom akár 1 éjszakára is

50-60 fokon kimosom és kijön belőle a folt, !

2012. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azzal, amivel a magam ruhájából. Wenissel (csak így magyarosan). De van, hogy nem vacakolok vele, és megy a mosóba, ezek az otthoni ruhák.:)
2012. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vanish!! Hogy én erre miért nem gondoltam...itt figyel a szekrényben! :-D

Köszi:-))

2012. jan. 19. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdeztem nemrég. Kipróbáltam az Ariel folttisztítót (valaki említette az Arielt a kérdésemre) és bevált. Ráöntöttem a foltra, bedobtam a szennyesbe a következő mosásig (ezt is valaki írta, hogy így csinálja) és mosás után nem volt folt. Olyan foltot kivett, ami már sokszori próbálkozás után nem jött ki! Nagyon örültem!!!
2012. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony hogy vanish!:) Én is egy éjszakára ott hagyom (úgyis megvár:D) és még a direkt törlésre használt nagyon trutyis agyonbeleszáradt barack-banán foltot is kihozza ha utána mosógépbe bedobom.
2012. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 módszerem van.

Az egyik az Ariel folttisztító, de nekem csak a spray változat vált be.Befújom a ruhát, bedobom a gépbe és kijönnek a foltok simán.

Aztán van még a teszkós folttisztító spray.Ez a friss foltokat könnyen kiveszi, de a beszáradtakat csak úgy, ha ariellel mosom ki őket, vagy a megszokott mosópor mellé ariel folyékony folttisztítót öntök.

Régebben vanish párti voltam, de egy idő után abból is csak az előkezelő spray vált be, most meg már az sem.Így maradt ez a két megoldás.

A teszkós spray az ára miatt tetszett (339ft), mert nekem kb 3 mosással elmegy egy flakon és akkor még csak az egy szem lányom ruháiról beszélünk :)

1 éves kiscsaj anyuja

2012. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem vanish szappanom van,majd meglátjuk mit tud.de ezt az ariel folttisztítót ki fogom próbálni.
2012. jan. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!