Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam másfél hetes és elég...

Fiam másfél hetes és elég sárga néha a szeme, bőre. Éjszaka 5 órákat is alszik, érdemes ez miatt felébreszteni őt? Gyakoribb szoptatástól nem lesz sárga?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én Babám is sárga volt, a dokinő azt mondta, éjjel hagyjam, ha alszik, nappal tukmáljam inkább. Mondjuk a Fiam 1,5-2 óránként evett nap közben, meg én vizet is adtam neki cumisüvegből. Ő az éjszakát kvázi átaludta (este 10-től reggel 6-ig), már örültem, hogy milyen jó gyerekem van, aztán ez elmúlt :-) Azóta se alszik ...

Szóval szerintem nappal kinálgasd, az éjjeleket meg élvezd, amig lehet!

2011. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

enyém is sárga volt, nekem keltenem kellett 3 óránként éjjel-nappal 2 hetes korig.

ezt a doki mondta meg mikor kijöttünk a csecsemősök is kiadták.

neked nem mondott semmit a doki? szerintem ha annyira sárga akkor mondják, mondjuk az 5 óra még nem annyira vészes ha nappal sokat eszik :)

2011. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor hazajöttünk nem mondták szerintem akkor nem volt ennyire sárga és most is csak reggelre aztán napközben estére elmúlik ezért gondoltam arra hogy sűrűbben kéne éjjel adni cicit.Na majd most éjjel megpróbálom felkelek 3 óránként kíváncsi leszek reggel milyen is lesz.
2011. dec. 18. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a tanácsot, adj neki vizet is!
2011. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vérvételből gondolom megállípották mennyire sárga ha hazajöhettetek akkor az már jó, sokszor adj neki enni, éjjel én nem kelteném, és ami még kell, rakd sokszor ablak mellé napfényre, ezektől múlik a sárgaság. vizet felesleges adni egy ekkora babának, megzavarhatja cumisüveg. Az én babám is sárga volt még kb 3 hetes korában múlt el teljesen.
2011. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az anyatejes babáknál nehezebben, lassabban múlik el a sárgaság. De elmúlik! Emiatt ne idegeskedj - ha idegeskedsz! :)

Viszont vízzel tényleg megkínálhatod.

2011. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!