Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd el jönni a foga a...

Mikor kezd el jönni a foga a bébinek? Az én életem 4 hónapos és örökké az öklét eszi hisztizik és alig alszik éjszaka nagyon ébren alszik, megörülök mert nem tudok egy percet se pihizni tőle mert nappal is úgy alszik hogy fel fel ébred és sírdogál

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, mindenkinél más. A lányomnak 7 hónapos jütt az első foga, a fiamnak nemrég, 4 hónapos korában bújt ki az első. Nincs előírás, hogy mikor jön.
2012. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 19. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos kortól 1 éves korig bármikor megjelenhetnek.
2012. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 4 hósan kezdett nyűglődni de az első 2 fog csak 5,5 hósan bújt ki.Addig nyálzott, csócsálta az öklét és nyűgösködött.

Megpróbálhatnál adni neki valami homeopátiás szert, pl Vibrucol kúpot(bár ezt mi nem használtuk mert a kúptól speciel irtózomvagy Chamomilla Vulgarist.Ez homeós golyócska.Vízben kell feloldani neki úgy, hogy ne érjen fémhez semmiképpen.Megitatod vele és nyugodtabb lesz, a gyógyszerész elmagyarázza a használatát.600 ft körül van az ára és az sokáig elég egy ekkora babának.Ha nyugodtabb lesz tőle akkor ő is jobban alszik, mert a felületes alvás nem pihentető neki sem!

1 éves, 8 fogú kiscsaj anyuja

2012. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kisfiam elso foga 5 es felhosan jott ki, harom hosan mar nagyban folyott a nyala, ragott mindent, nem aludt stb
2012. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát :)
2012. jan. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!